2752
2734
عنوان

باز شدن پریود

80 بازدید | 5 پست

۲ ماهه پریود نشدم زعفران خوردم ولی باز هیچی تا حالا قرص پروژسترون خوردید وقتی خیلی عقب انداختید .چون واقعا دیگه خسته شدم از این همه گرمیجات .پلی کیستیک هم هستم.مجردم .

اقایان درخواست دوستی ندید.                             خدایا مرا به همه ارزوهایم برسان                          خدایا کمکم کن انسان خوبی باشم                        خدایا روزهایم راپر از عشق به خودت قرار بده           خدایا تو همه چیز منی تو بهترین رفیق و همراه منی .💖💖💖
آب و زردچوبه رو هم امتحان کن یه ق زردچوبه با آب  بدمزس

باشه اینم امتحان میکنم .مرصی 

اقایان درخواست دوستی ندید.                             خدایا مرا به همه ارزوهایم برسان                          خدایا کمکم کن انسان خوبی باشم                        خدایا روزهایم راپر از عشق به خودت قرار بده           خدایا تو همه چیز منی تو بهترین رفیق و همراه منی .💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ددستان میشه کمکم کنید ،من ماه های قبل بین ۱۲ ام تا ۱۸ ام پریود میشدم ، و پریودام ۴ الی ۵ روز بود، گاهی میشد ۱ هفته تا ۱۰ روز عقب بندازم ولی وقتی پریود میشدم از همون روز اول عادی بود یعنی لکه بینی یا لخته خیلی بزرگ نمیدیدم  ، بعد من فروردین ۱۸ ام پریود شدم تا ۲۲ ام ولی اردیبهشت  ۳۰ ام و۳۱ و ۱ ام و ۲ ام لکه بینی داشتم  و ۳ ام که امروز باشه کامل پریود شدم با کلی کمرد درد و شکم درد و پهلو درد ، دیروز به خاطر تب و سرگیجه دکتر بودم که سرم داد و اینا ، بعد امروز یه لخته خون خیلی بزرگ دیدم که راستش انگار لخته هم نبود مثل یه تیکه خیلی خیلی کوچیک جیگر بود اندازه یه بند انگشت مثلن  ،قبلن هم تو پریودام لخته خون بزرگ بود ولی نه مثل این ، حالم خیلی بده ، چرا اینجوری شدم ؟ممنون میشم راهنماییم کنید