2752
2734
عنوان

بچه ی بد قدم 😣

| مشاهده متن کامل بحث + 4796 بازدید | 216 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گمون نکنم .کاربه تاپیکای اولش ندارم ولی چندتاتاپیکآخرش چیزعجیبی نیست 

یکی مونده به آخرو بخون توش گفته 18 سالمه و با پسر عمم از...... 

الان میگه اون مال مامانمه!!! 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
چطور میتونید به بچه ی خودتون همچین حرفی نسبت بدین برام خیلی عجیبه !  تو اطرافم مادرها خیلی بام ...

من اول گفتم بیچاره اینجوری دیده نمیدونه ولی دیدم بالا نوشته ۵ماهه از این بچه خیری ندیدیم مغزم سوت کشید رسما

چطور اخه؟چطور واقعا اینهمه کودن میشه ادم 

بچه ۵ماهه و سود؟ به چه چشمی به بچه نگاه میکنین چی تو مغزشه ینی وای خدا 

همه دروغ گوها همینو میگن 

والا کی میاد به بچه خودش بگه بد قدم ایشون میخواست دعوا بندازه یکی بیاد بگه دیدین بچه روزیشو نمیاره یکی یه چیز دیگه بگه و ادامه داستان 

حالا خودش مادرش خالش هر چی هیچ آدم سالمی مشکلات و بیکاری رو ربط نمیده به بچه که پاکترین موجوده

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

اسی لو رفتی بهتره قفل کنی🤣🤣

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
2706