2752
2734
عنوان

بچه ی بد قدم 😣

| مشاهده متن کامل بحث + 4796 بازدید | 216 پست
والا کی میاد به بچه خودش بگه بد قدم ایشون میخواست دعوا بندازه یکی بیاد بگه دیدین بچه روزیشو نمیاره ی ...

مامانم همش گریه میکنه بخدا روزگارموت داغونه 

۱۵ساله که بابام اینطکری میرفته سرکار خب زنگ نیزنن کارو میدن ولی الان هیچکی اونم ۵ماهه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@niniyar_3   ایشون تاپیک سرکاری گذاشتن

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
اگه این تاپیک مادرش بود باید می‌گفت از وقتی خواهرم / برادرم به دنیا اومده بابام بیکار شده .....نه ای ...

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
چه زود رنگ عوض میکنی خدایی شیطونو درس میدی😂

🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هی من میگم شوهرم دنبال کاره شوهرم اگه کار باشه ساعت ۵صبحم میره سرکار شوهرم اصلا اونطوری نیست

وا

برو بابا

بره کارگری کنه

مرد این‌قدر لوس‍

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2706