2737
2734
عنوان

رنج یوقتایی کشندست💔

77 بازدید | 8 پست

ولی هرچی باشه بهتر از درده

-چه فرقی میکنه وقتی جفتش آزارت میده

+وقتی یکیو میخوای ولی اون نیست یه رنج بزرگه

-پس درد چیه؟

+درد اینه که اینو میدونی ولی باز میخوایش بیشتر میخوایش💔

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

میگن اگه بهم بدی کردی فراموشت کنم

خب درد من همینه هیچوقت بدی واسه من نداشتی

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدتر از همه اینا ک گفتی اینه ک همه چیزتو بذاری و بهش برسی و بخاطر از خودت بگذری همیشه اما اون عوض بشه و ازت سواستفاده کنه

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2731

کاش چیزی باشه که باعث فراموش کردنت بشه

بدتر از همه اینا ک گفتی اینه ک همه چیزتو بذاری و بهش برسی و بخاطر از خودت بگذری همیشه اما اون عوض بش ...

اینم خیلی سخته ولی لااقل میتونی به این بد بودنش فکر کنی

ولی هرچی فکر میکنم چیزی یادم نمیاد 

اینم خیلی سخته ولی لااقل میتونی به این بد بودنش فکر کنی ولی هرچی فکر میکنم چیزی یادم نمیاد 

زیادتر ک باهم پیش برید بعد چندسال به حال الان من میرسی عزیزم

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
حرفات رو میفهمم عزیزم برات دعا میکنم که حالت خوب بشه واسه بقیه دعاهام مستجاب میشه ولی یکسال تایم ک ...

😡😡اووووف امان از شما جوونا ک گوش به حرف نمی‌دید...

حالا ک دعات میگیره برام دعا کن مامان بشم دلم یه بچه میخواد تنهام😔

2740
😡😡اووووف امان از شما جوونا ک گوش به حرف نمی‌دید... حالا ک دعات میگیره برام دعا کن مامان بشم دلم ی ...

چشم عزیزم