2733
2739

😄

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوش به حال هرکی اینجوری بشه ....واقعا بنده برگزیده است ....ماه ها اقدام میکنیم نمیشه اخرم باید بریم ای وی اف اونوقت بعضیا به این راحتی 🥺

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2740

من همین الان🚶‍♀️

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
من عقدم در حد تماس بود

نگرلن نباش، ولی  اگر پریودی ات منظم کلا يه تقویم برای پریودی  تخمک گذاری ات نصب کن ، روزهایی که احتمال بارداری داری بیشتر مراقبت کنی، به همسر هم بگو کاندوم استفاده کنه

دوست من بچه اولشو اینطور حامله شدولی برا بچه دوم ۳ساله اقدامه گیرش نمیاد

حتما اونموقع عقد بوده یا اپل عروسیش که اینجوری حامله شده 🤦🤣 

آدم وقتیایی که نمیخواد حامله بشه اینقد زود حامله میشه 

وقتایی که میخواد نمیشه !

2706