2733
2739

من محل کار قبلیم با وجود اینکه کلی خانوم بودیم ولی همکار صمیمی و تا حدی دوستم، آقا بود بنده خدا هرکاری میگفتم بهش انجام میداد😄 مطمئنم بودم چیزی بهش بگم حرفمو پخش نمیکنه 

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تک تک ما خانما سازنده های همون مجموعه ای  هستیم که میگیم غیرقابل همکاری حسود زیراب زن و فلان و بهمانیم پس تغییر رواز شخص خودمون شروع کنیم تا درست بشه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731

ولی من هرجا برم کارمندش خانم باشه خیلی راحت ترم .. یچیزی هم هست بخاطر تربیت غلط ایرانیا زنها ذاتا همجنس خودشونو دوس ندارن .. یه برنامه ای بود نشون میداد وارد ی هواپیمایی شدن ب مسافرای خانم گفتن خلبان این هواپیما خانم هست 

چ‌احساسی داذی همه مسافرای زن یجوری نشون دادن ینی خیلی ترسیدیم وای الان سقوط میکنیم 

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋

من که خاله زنک و حسود تو هر دو جنس دیدم!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

من که اکثرا وقتی کار اداری داشتم و گیر کارمند خانم افتادم بیچاره م کرده. به شدت پرخاشگر و عصبی. اصلا نمیشه یه سوال پرسید.

حتی همکار هم باشه. اکثرا عصبی. خب خانم اعصاب نداری بشین خونه ت.

2740
من حتی تدریس خصوصی میکردم ترجیح میدادم شاگردام پسر باشند چون دخترها نق نقو وپرتوقعند با پسرها کارکرد ...

برای من ولی برعکسه

من ریاضی یاد میدادم

شاگردای دختر خیلی بهتر بودن تمرین بهشون میدادی تو خونه حل میکردن ولی بسرا هیچی بلد نبودن بایه اشون ضعیف بود جدول ضرب بلد نبودن

تک تک ما خانما سازنده های همون مجموعه ای  هستیم که میگیم غیرقابل همکاری حسود زیراب زن و فلان و ...

خانما خوب کم هستن همون چندتای که هستن عالین ...ولی اقایون معمولین کمتر بد هستن

ولی من هرجا برم کارمندش خانم باشه خیلی راحت ترم .. یچیزی هم هست بخاطر تربیت غلط ایرانیا زنها ذاتا هم ...

تو رانندگی هم همین جوره شوهر خودم وقتی راننده زن باشه میگه چون زنه بلد نیست بهش میگم اگه مرد بودم همینو میگفتی

تعمیم نباید داد! اخیرا دادگستری بودم و دو تا از خانمها نهایت همکاری رو کردن و خیلی همدلی داشتند اما ...

منم تعمیم ندادم گفتم اکثرا ‌....ولی همون چند تا پرسنل خانوم که خوبن عالین و گرنه اکثرشون جالب نیستن

تو یادگیری به نظرم دختر و پسر نداره

نه خیلی فرق داره دخترها چون بیشتر همکاری می‌کنن و درسخونترن به خاطر همین برای معلم راحتتره

تو گوگل هم بزنی همیشه معدل دخترا از بسرا بیشتره

2706