2733
2734

تا قبل ازدواج نماز صبحم غذا نمیشد بقیه هم قشنگ سر وقت 

الان ناراحتم ک حتی نمیفهمم کی ساعتو خاموش میکنم ب خوابیدن ادامه میدم 

همسرمم اهل نماز نی البته تاثیر داشته روم 

راه حلی داره ؟ارادم کم شده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کاریو به اجبار انجام نده گل

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

ای وای زودتر خودت نجات یه دفعه به خودت میای میبینی نماز ظهر و مغرب هم نمیخونی

ببین قبل از خواب چندتا ضربه بزن به بالشتت بگو من واسه نماز بیدار شم و اینکه شبا هم دو سه ساعت قبل خواب آب نخور تا راحتتر بتونی بیدار بشی

منم مثل شماواسه نماز صبح نمیتونم پاشم چقدر دلم میخودنماز شب بخونم ولی فک کنم بچه داری زیادخستمون میک ...

اگه به بچه داری به عنوان یه فریضه نگاه کنیم ثوابش از نماز شب هم بیشتره

همینکه نیتشو داری ثوابش میبری به جاش قبل از خواب صلوات و آیه الکرسی بخون و مومنین و مومنات دعا کن

2740

ببین قراره شوهرت مثل تو باشه ن توام نمازتو ترک کنی تو کانون خانواده ای فردا بچه هات قراره بدنیا بیان و از روی تو تاثیر بپذیرن تو بخون شاید شوهرتم خوشش اومد خوند نزار کانکن خونوادتون با فساد باشه نسل مهدوی تربیت کن ن زمان ظهور از همین الان با ی نماز با ی ذکر از الان امادگی داشته باش

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   
منم مثل شماواسه نماز صبح نمیتونم پاشم چقدر دلم میخودنماز شب بخونم ولی فک کنم بچه داری زیادخستمون میک ...

من دقیقا تا قبل ازدواج نماز شبم نذر داشتم مرتب میخوندم تا ب خواسته ام رسیدم دیگ همت نکردم 

با احترام به تمامی دوستان، نماز باعث آرامش قلب انسانه، نماز کلید تمام درهای بسته است، خودم به شخصه نمازم  همیشه در زندگیم  الویت اول هر کارم بوده، سعی کن با خدا هر روز قرار ملاقات داشته باشی، برای نماز شب هم مهم نیست حتما تو دل شب بخونی، از 12 شب هم که شما حتی یک رکعت نماز وتر را هم بخونی کفایت میکنه، اگر چه کاملش آجر بیشتری داره، اگر نماز شب خوندی برای منم دعا کن، منم برای شما دوست عزیزم دعا میکنم 

اصلا اجبار نی قلبا دوست دارم و بهم ارامش میده بیشتر بخاطر ارامشش دوست دارم صبا پاشم ولی خواب میمونم& ...

نماز ظهر و مغرب رو سر وقت بخون و شب قبل خواب از خدا بخواه بیدارت کنه و الارم یا صدای اذان هم بذار برای نماز صبح

جوابه💙

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
2706