2737
2734
اونا همیشه آخر شبا توی اتاق میخوابن باباش تو حال اونا با اینکه می‌شنویدن دخالت نمی‌کردن 

عزیزدلم سنت کمه حواستو جمع کن از الان نذاری بقیه تو زندگیت دخالت کنن لزومی نداره شبا که میدونی بقیه حرف هاتونو میشنون بحث کنید جلوی بقیه هیچوقت مشکلاتتو بروز نده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

[QUOTE=338737328]من ۱۷ سالمه[/QUOT

دخترخوب چرا چت هاتون نشون دادید. کسانی چه در زندگی شما دخالت کنن خودتون اجازه میدین میدان میدی. البته شما سنت پایینه مادرت در جریان کارهات باشه خوبه ولی پیامک نه

2731

واقعا متولد ۸۶ هستی؟ اگر متولد ۸۶ ای دلیل درگیری و رفتار کودکانت مشخص میشه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740

من دیدم اینجور مادری رو زندگی ۳ تا دخترشم ببخشید به ... کشید همشون جدا شدن یکیشم با ۲ تا بچه داره جدا میشه همشم مقصر ننه بی فکرشون با دخالتاشه ؛ دختراشم یکی از یکی خوشگلتر ولی میخوای چیکار گند زد به زندگیشون

نه عزیزم ۱۷ سالمه دو ماه دیگه میرم ۱۸

عزیزم در هر صورت خیلی بچه ای و از نظر من هنوز خیلی مونده به سن و بلوغ ازدواج برسی هنوز کلی چیز هست که بلد نیستی

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

همیشه ک مادرشوهر نباید دخالت کنه

الان مادر شما هم دخالت میکنه هم دلسوزی بیجا 

مگه خودش با بابات تا حالا اختلاف نظر نداشتن ک انقدر پیگیر یه بحث کوچیک بین شماست!

امان از وقتی ک بزرگ خانواده بزرگی بلد نیست...

متولد ۸۶ و نامزد؟  من برم سراغ درسم 🙄

چه امضای قشنگی

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید

مامانت از اینایی که الکی از کاه کوه میسازه 

ازاین بعد به نامزدتم بگو حتی شده ظاهرسازیم کنین جلو اصلا بحث نکنین

اختلافاتتونو بین خودتون حل کنین  اگرم نتونستیم از مشاور کمک بگیر ولی با مادرت درمیون نذار 

یه چیز دیگه   مادرت هرچقدم بدباشه هیچ وقت بدشو به نامزدت نگو اینو خیلی جدی بگیر

تو یه جورایی وسطی حساب  میشی بین مادرت ونامزدت  این تویی که میتونی رابطشونو خراب کنی یا بهتر سعی کن به ظاهرم شده با کمک نامزدت دل مادرتو بدست بیاری مادرا داماد دوستان این دیگه هنر توعه که چیکار کنی

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
2706