2733
2734

آقا معلم پیام داد تو گروه کلاس گفت ک حلال کنید انسان جایز الخطاست 

من با کمال احترام گفتم ممکن الخطاست نه جایز

انقد بهش بر خورد که به خودش اجازه داد هرچی از دهنش درمیاد پیش بچه ها تو گروه ب من بگه

آقا من ب دلایلی نتونستم تو مدرسه درس رو ادامه بدم برگشته میگه شانس اوردی ک تو کلاس نیستی وگرنه حالتو جا می‌آوردم متاسفم که پیامتو بستم دخترم از خدا شفا بخواه بهت میده سعی کن تحصیل رو ادامه بدی روی گفتار و رفتارت تاثیر میذاره نباید هرجایی دهنتو باز کنی

بعد برگشته ب نماینده کلاس میگه این دختره (یعنی من) ترک تحصیلیه؟؟؟

😐😐آقا اصن شاید من دوس نداشته باشم بچه ها بفهمن درس رو ادامه ندادم یعنی چی

میخوام برم آموزش پرورش پیاماشو نشون بدم جواب میگیرم؟

چقد عقده ای

بگو بهم بی احترامی شده

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

البته تو این خرابشده کسی جوابی نمیده

میتونی ب مدیرت بگی و سروصدا کنی😃

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
2740
چرا خب 

ن دیگه ببین درسته شنا ناراحت شدی ولی نه فحش داده نه کتک زده اینجور چیزا بیشتر شبیه بحث دانش اموز معلمی علاوه بر اینکه شما میگی ترک تحصیل کردی خی دانش اموز محسوب نمیشی بازم خودتون میدونید من بودم پیشو نمیگرفتم