2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۴ تا جاری دارم با یکیشون ۵ ساله قهر و قطع ارتباطم چون دنبالم دروغ دراورده بود البته بعدش دستش رو شد و از چشم همه افتاد ... با یکیشونم خیلی صمیمی هستم ..‌با دوتای دیگه هم معمولی هستم ن قهریم ن صمیمی 

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
ببخشید شماهم خواهر برادر و برادر ومادر شوهر میشی خوب باش که خوبی ببینی 

سلام قسمت اول حرفت درسته ولی دومی دلیل نمیشه خوب باشی و حتما خوبی ببینی ،خیلی ها خوبن خوبی میکنم ولی طرف چون حسوده بدی می‌کنه 

2740

از هیچ کس متنفر نیستم 

فقط اگر اذیتم کنه براش طلب بخشش میکنم و آرامش برای قلب ما مهربونم و کنار میذارم ش ، حتی افراد نزدیکم رو 

حیف عمرم نیست به تنفر از کسی بگذره که تا تونسته ضربه هم بهم زده 

بعضی وقت ها هم این تنفر، توهم ذهنمونه به دلیل حسادت مثلا 

❌❌❌❌❌لطفا لایک نکنید.❌❌❌❌❌

فقط جاریم متنفرم چون با شوهرم صمیمی هستن  همه اش به اون زنگ میزنن همه کاریه زندگیشونو شوهرم جوری کردن همه اش از حرفشون بترسه بخاطر همین منو بخاطر همه چیز تحت فشار میزاره در مساله ی که مربوط به خانواده شوهرمه

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
من مجردم اصلا دوست ندارم برادرشوهر داشته باشم😂

برادر شوهر خوب نعمته ..‌ همیشه انگار در نبود شوهرت ی پناه امن خودت و بچه هات داری ..‌ من خیلی خوشحالم ک بچم از نعمت عموی خوب و دایی خوب بهره منده 

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

من. 

توضیح نمی دم ولی کارهایی کردن که اگه کسی با خودشون 1 درصد اون رفتارها را انجام می‌داد، تا آخر عمر با برادرشون قطع رابطه می کردن و چشم ديدنش را نداشتن ولی من به خاطر همسرم گذشت کردم. ( جالبش اینه که فکر می کنن چون ما کوتاه اومدیم، پس مقصر بودیم و اونا آدم خوبهٔ ماجرا هستن.😐😐) 

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 

برادر شوهر و جاری هیچکار ولی مادرشوهر میخواد از جیب ما براش ی خونه تقریبا ۳ میلیاردی بخره.اینه که اعصاب منو خراب کرده.به ما چه که اونا عرضه پول جمع کردن نداشتن تو این همه سال.مگه جور نداری اونا رو ما باید بکشیم؟

2706