2752
2734
عنوان

اگر صدایی از کسی در بیاد امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 62 پست
ها هیچی دیگه 😂😂😂😂منه بیچاره ازارم به مورچه نمیزسع

من که دیوونه شدم ازسروصدای بچه های همسایه ها

همه افغانی

بچه هارومیفرستن بیرون یکی دیگه تولیدکنند

هر۱۰ماه یکی میزاین میفرستن توی کوچه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
🥺🥺🥺🥺حالا بالایی اشکال نداره اما لطفا اون پیرزنه که اسپیکر میزاره تو پنجره ۹ صبح نباش

نه ما همونیم که شبا تا ساعت یک مثل اسب داریم میدوییم🤭 

بخدا بچه هام نمیشینن همش عذاب وجدان طبقه پایینیمونو دارم حس میکنم خیلی اذیته

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماهم همین شرایط رو داریم😂

بابا بنده خدا بالایمون مریضه مدام داد میزنه ( روحی مریضه) طبقه بالا تر یه پیر زنه گوشاش نمیشونه اسپیکر میزاره ۹ صبح قران پخش میکنه تو کل محوطه از انور یه مشت گاو وایمیسن زیر پنجره بلند بلند داد 

از اونور یه زن و‌شوهری انقدر همو زدن و فحش دادن و دختره گفت کمک که رعشه دارم شبا

از اونور صدا سگ و گنشجیک

از اونورم صدا دریل و ماشین

شکر خدا این بدبختی هنوز سرم نبومده تا تابستون که بریزن تو محوطه

همون دیگه

اینهاهمه حق الناسه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
 یهو در میزنع خودشو میندازه تو  یا باهات دعوا داره  اصلا عجیبع شدیذا

خدا بهت صبر بده بالارو خوندم چخبره😐

انشاالله زودتر برید یه خونه خور با همسایه های اروم

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..
همون دیگه اینهاهمه حق الناسه

والله چی باید بگیم بهشون؟ ۲۰ بار اخطار 

بخدا من نباید تو خواب بترسم ما خودمون یه‌شر تو خونه داریم  پارسال تو خواب ترسیدم یع حمله ام اس اومد سراغم

دیگع میترسه داد بزنه وقتی من خوابم

اما الان از دست همسایه ها ۲۰ بار من سکته کذدم تو خواب یه روز ۸ صبح دستش گذاشته رو زنگ خونه زنگ هم از این گوش خرشا من خواب کسی خونه نبود سکته کردم

دیروز باز شروغ کرده از ۹ صبح روزه میزاره تو اسپیکر 

طبقه بالا هم بنده خدا درک میکنم مریضه اما چرا نوه هاش انقدر میکوبن چرا همش میخ میکوبن اصلا من ضعف اعصاب گرفتم بخدا 

جلسه ساختمون بذارین یه ساعت معقول مشخص بشه برا سکوت

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706