2733
2734
عنوان

کیا عصب کشی دندان انجام دادن؟

151 بازدید | 27 پست

سلام من دو تا دندون ۶ پایینیم عصب کشی میخواد، دیروز یکیشو انجام دادم تو همدان پیش دکتر خوبیم رفتم پرشم کرد تو یه جلسه ولی دو ساعتی زمان بردش، الان خیلی درد میکنه، شما ها هم درد داشتین

تعداد رای : 11
نظرسنجی
بله
4
36%
خیر
7
63%

تا دو سه روز درد طبیعیه 

البته اگر دردت خیلی شدیده برد دکتر ببینه شاید عفونت کرده 

من عصب کشی کردم فرداش یه درد خیلی خیلی شدید گرفتم که با مسکن آروم نمیشد رفتم دکترم دید گفت عفونت کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا چند روز دردش طبیعیه

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم تو تاریخ ۱۴۰۳/۳/۳۰دنیای ماهم صورتی شد

تادوسه روز طبیعیه اما اگر ادامه داشت حتما برو پیشش

درضمن هر هشت ساعت میترانیدازول بخور تااگرعفونتی بود ازبین بره همچنین اموکسی

خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمت هات❤️💙🙏.                   این کاربری ششم منه☺️
هزینش چقدر شد؟ شاید عفونت داشته قرص بخور

قرص دارم میخورم، خیلی عصب کشی گرون شده متاسفانه دکتر جاهایی مثل درمانگاه و....  تا دو و خورده ای میگیرن و کارشون خیلی خوب نیست بستگی به کانالم داره، مال من ۴ریشه بود دندونم ک خیییلی سخت شدش و سه و نیم دادم واسه یدونه دندون

قرص دارم میخورم، خیلی عصب کشی گرون شده متاسفانه دکتر جاهایی مثل درمانگاه و....  تا دو و خورده ا ...

بله متاسفانه خیلی گرون شد 

من پارسال عصب کشی ۱۸۰۰ انجام دادگ امسال رفتم گفت ۳ تومن 

شما فقط عصب کشی ۳و نیم شد؟

درخت از ریشه آب میخوره🌳🌴                                        انسان از قلبش❤️❤️
عصب کشی رو تو یه جلسه برات تموم کرد؟ 

اره همون موقع عکس میگرفتن از دندون تو یه دستگاهی نشون میداد ک چجوری دارن پیش میرن حتی سه بار   یه چیزیو دادخل دندونم میزاشتن و در میاوردن تا اخرش دیدن تو دستگاه ک خوبه دندونم، این دکتری ک پیشش رفتم کارش خوبه و خییییییییلی گشتم و نصف مطب های همدانو سر زدم

2706