2752
2734
عنوان

کیا عصب کشی دندان انجام دادن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 27 پست
بله دردش طبیعیه مثلا من نمیتونستم دندون رو دندون بزارم یا تا یماه نمیتونستم اب سرد بخورم

وای منم بخدا، چیزی ک نمیتونم بخورم جز سوپ و چیزی ک نرم باشه دیروز اتفاقی دندون بالایی خورد بهش جیغم رفت هوا خییییییلی درد میگیره وقتی دندون ادم میخوره بهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره همون موقع عکس میگرفتن از دندون تو یه دستگاهی نشون میداد ک چجوری دارن پیش میرن حتی سه بار   ...

خب اگه کارش خوبه که بخاطر دندون دردت بعد هر غذا خوردن ژلوفن استفاده کن بخور بذار التهابش بخوابه بالاخره دندونت عصب کشی شده درد آمپول و سوزنایی که داخل ریشه دندونت میکرد باعث شده درد داشته باشی از بعد ناهار آب نمک قرقره کن

بله متاسفانه خیلی گرون شد  من پارسال عصب کشی ۱۸۰۰ انجام دادگ امسال رفتم گفت ۳ تومن  شما ...

بله ففط عصب کشی البته روشو پر کردن ولی بعد روکش میخواد باز، من مطب رفتم دکتر خوبی بود اما خیلی جاهای دیگ ک دکترش خوبم نیود تا ۷ هم میگرفتن چون دندان ۶ کمی سخته و کانالش هم مهمه 

عصب کشی که نباید تو یه جلسه تموم شه

چرا بستگی داره دکتر من گفت ممکنه به دو جلسه هم برسه ولی دو ساعت زمان برد نمیدونم جاهای دیگ چجوره ولی ایشون انجام میدادن عکس میگرفتن تو یه مانیتوری وندونمو نشون میداد و سه بار چک کردن تا کامل توی اون نشون داده شد ک خوب پیش رفتن

خب اگه کارش خوبه که بخاطر دندون دردت بعد هر غذا خوردن ژلوفن استفاده کن بخور بذار التهابش بخوابه بالا ...

بنظرم بدترین درده خیلی عذابه من دهانم دوساعته کامل باز بود دیگ متوجه نبودم چی به چیه فقط دعا میکروم از در مطب بتونم برم بیرون مخصوصا اواش دقیقا حرکت اولی ک انجام دادن از امپول زدنم دردش بیشتر بود نمیدونم چی یود ولی خییییییلی درد گرفت و من گریم گرفت الان واسه دو خرداد برادندون بعدیم وقت دارم از حالا استرس دارم درد اونو چجور بگذرونم

بنظرم بدترین درده خیلی عذابه من دهانم دوساعته کامل باز بود دیگ متوجه نبودم چی به چیه فقط دعا میکروم ...

استرس نگیر گلم‌به دکترت بگو خیلی درد کشیدی و اذیت شدی دفعه بعد ملایمتر کارشو انجام بده

استرس نگیر گلم‌به دکترت بگو خیلی درد کشیدی و اذیت شدی دفعه بعد ملایمتر کارشو انجام بده

مرسی عزیزم، منم کمی حساسم کلا حتی امپول زدن گفتم بهشون بس حسی بزنید درد امپولو حس نکنم خودشون با خنده گفتن بنظرت این درد داره ولی یعدش ک وندونم دست زون متوجه شوم امپوله هیچی نیست اصلا، توکل ب خدا❤😘🥲🙏

بله ففط عصب کشی البته روشو پر کردن ولی بعد روکش میخواد باز، من مطب رفتم دکتر خوبی بود اما خیلی جاهای ...

موفق باشی عزیزم 

واسه دندون  بعدیت اگه عفونت نداشته باشی اصلا درد نمیکنه

درخت از ریشه آب میخوره🌳🌴                                        انسان از قلبش❤️❤️
وای منم بخدا، چیزی ک نمیتونم بخورم جز سوپ و چیزی ک نرم باشه دیروز اتفاقی دندون بالایی خورد بهش جیغم ...

خب طبیعیه فقط سعی کن یمدت رعایت کنی،بلاخره عصب کشی بوده🥲🤌🏻من حتی زیر چشمام ورم کرده بودن