2733
2734
عنوان

چرا هر چی میگذره بدتر میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 99 پست
آفرین دقیقا متوجه ام چی میگی منم همینم ولی ببین هر جوریه پیشگیری کن این لامصب عود میکنه من تو خا ...

میدونی چیه 

من قبلنا زیر بار نمیرفتم  قبول نمیکردم  رفتارم نرمال نیس 

الان ی پله اومدم بالا. قبول دارم نرمال نیس وباید فکری براش کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
بدم نمیاد محک بزنم😊

😊😊😏

میدونی چیه تو ی مریض روانی هستی ک باید تو تیمارستان بستری شی اون قسمت ک کسی حق نداره حتی ملاقاتش بیاد باید خانوادت تو رو از پشت شیشه ببینن

فک کنم دلیل این رفتاراتم خانوادت باشن

ی متنی خوندم نوشته بود بابام وقتی غذا میخوردم ی پارچه سفید پهن میکرد زیرم اگه کثیف میشد کتکم میزد الان که برای بار هفتم تمیزترین ادم تیمارستان شدم فهمیدم صلاحمو میخاسته

فک کنم توام خانوادت نقش داشتن تو روانی کردنت

جدی میگی ؟  چرا فقط ۵-۷روزقبل پریودم اینجوری میشم بقیه وقتا عادی ام

تفسردگی رو داری pmsتشدیدش میکنه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
من همون لحظه ک کنترلمو از دست میدم بلافاصله میفهمم  متوجه ام چرا اینجوری شدم  علتشو میدونم ...

دارو داره برو‌دکتر

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706