2733
2734

ساختمون ما ۳ طبقه اس تک واحدی 

ما طبقه دومیم طبقه اولی خروس خریده گزاشته وسط حیاط با غاز ومرغ و....یعنی چنان صدایی داره که بچم ۱۰ بار ازخواب پرید گریم گرفته از دستشون...میترسم همسرم بره دعوا کنه چون اخلاقش تنده چیکار کنم😭

باور کنیم زندگی شهری و مخصوصا اپارتمانی جای گربه،  سگ،  مرغ،  خروس و غاز نیست!! 

مرغ و خروس برای روستا خوبن.  نه فضای شهری! 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

عادت میکنین ب صداش. ولی ی تذکربدین

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باور کنیم زندگی شهری و مخصوصا اپارتمانی جای گربه،  سگ،  مرغ،  خروس و غاز نیست!!  ...

دقیقا اخه اینجا شهره کی وسط شهر همچین کاری میکنه اینا اصلاعجیبن شهرستانین و فک میکنن باید رفتار دهاتشونو اینجا وسط شهر پیاده کنن اونم جایی که ملک‌شخصی نیس واقعا ظلمه

خانمی خودت با رفتار خوش به خانم همسایه بگو 

آره بچم می‌ترسه از خواب میپره دیگه نمیتونم بخوابونمش و فلان 

بگو خودم حیوانات دوس دارم اما خب بچه فلان .... 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چ بیشعور و بی فرهنگن شما ساکت نمونید حتی اگه برسه ب دعوا بهشون بفهمون حیاط مشاع واس همه س خونه ویلای ...

😭اصلا پشیمون شدم از اینجا اومدنمون هرگر فکرشم نمیکردم طبقه اولی همچین آدمی باشه .من باردارم ذره ای آرامش و خواب نمونده برام 😭

یا گند و کثافتشون ریخته وسط حیاط یا هرروز فرش میشستن یا الان که حیوون آوردن هر چی هیچی نمیگیم بدتر میکنن 

وای لعنت به همسایه مردم ازار 

ماهم یدونه عتیقه شو داریم 

خدا لعنتشون کنه 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏

دور از جونت ..همسایه داشتیم زیاد امار مارو میگرفت تو کار ما سرک میکشید ...یه روز دیدم شوهرم ۲۰ مرغ خریده ریخت تو حیاط ۲ هفته مهمون ما بودن روزی یه شونه تخم مرغ هم میدادن ...دیگ اون همسایه هم سرک تو زندگیمون نکشید😂😂

2706