2733
2734
عنوان

من 8ماه نامزدم ولی دوسش ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1784 بازدید | 95 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو گذشته منی منم ایندخ تو ....منم شوهرمو دوس نداشتم اصلا زاضی نبودم ببینمش خیلی دوس داشتم طلاق بگیرم ولی خانواد رایمو زدن...کمکم بی احترامیای جفتمون شروع شد با اینکه منم خوشم نمیومد ازش ولی اونم دیدم ینمه دهن بینه ابجیاشه..دیگ نگم برات ۸ساله تو عذابم دعوا قهر کتکاری...خسیس بودنشم ک جیگرمو خون کرده....توروخدا ی تصمیم درست بگیر حتما

خسته از زندگی .....
شما دوست دارید پسر اعتماد به نفس داشته باشه جذاب باشه مستقل باشه خوش تیپ باشه روتون غیرت نشون بد ...

لینک برا اموزش شناخت مردها داری .یا لینک کتاب 

برا خوشبختی بچهام دعا کنید
معذرت میخام قصد نداشتم ناراحتتون کنم خانم  چقد بد

اووووخ 

چقد خانم خانم میگی تو جمله هات فهمیدیم خانم نیستی و میخوای بفهمونی ک خیلی جنتلمنی

میگن خدا روز قیامت ازتک تک کارات میپرسه واااای ب اون لحظه که ازم بپرسه کی دلتاااااااشکست ؟قیااااامت میکنم  
2740

اینکه میگی جذبه نداره و فلانه همش بهانه اس و فقط داری خودتو گول میزنی .. اگر مهرش به دلت نیست.. اگر صداش رو نشنوی دلت براش تنگ نمیشه.. اگر منتظر زنگ تماس و پیامش نیستی.. اگر با دیدنت عکسش ذوق نمیکنی.. اگر دلت براش تنگ نمیشه، بدون دوستش نداری و اگر ادامه بدی به نظر من یه روزی جدا میشی... عشق و علاقه باعث میشه از خیلی اختلاف نظرها بگذری

استخاره قرانی ۹۰ درصد درسته ولی ۱۰۰در۱۰۰ نیست 

بنظرم تموم کنی بهتره.

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

من بودم کات میکردم . هم اینکه این دو دلی تا اخر عمر باهات خواهد موند ، هم اینکه وقتی استخاره کردی باید انجام میدادی . هر چند اون پسر هم گناه داره آسیب میبینه . ولی خب بهتر از اینه که با کسی بره زیره یک سقف که دوستش نداره

2706