2733
2739
عنوان

راه مقابله با قلدری

64 بازدید | 8 پست

چند وقتیه بچه من تو محوطه جلوی خونمون نمیره وقتی علت رو جستجو کردم دیدم قربانی قلدری شده منتها ایندفعه از طرف دخترا...یعنی شروع کردن رو دیوار در مورد عروسی پسر من با یکی از دخترهای محوطه پایین رو دیوار نوشتن...این قضیه پسرم خیلی آزار میده به طوریکه نمیخاد دیگه بره بیرون..دیشب منو برد و دیوارها رو نشونم داد و اینکه نسبتهای عشق و عاشقی بهش دادن..میشه کمکم کنید چجوری باید با این مساله برخورد کنم؟

عزیزم داریم به آخر زمان نزدیک میشیم ظالم ها دارن بیشتر میشن و کاریش هم نمیشه کرد.

اینا نشانه ظهور امامه.

امیدوارم خودش بیاد و همه چیز رو روبراه کنه.

محتاج صلوات شمام(لطفا منو یک صلوات مهمون کنید)❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم داریم به آخر زمان نزدیک میشیم ظالم ها دارن بیشتر میشن و کاریش هم نمیشه کرد. اینا نشانه ظهور ا ...

من میرم بیرون بیشتر افسردگی میگیرم فکر کن باظاهر چادر وبا حجاب ،بقیه خانما یه طوری ارایش کردن و لباس پوشیدن انگار میخوان برن جشن

2731

سلام عزیزم پسرت چند سالشه ؟

بنظرم باهاش صحبت کن ارومش کن بهش بفهمون ی سریا شعور ندارن کلا ممکنه آدم ناراحت کنن ولی زندگی در جریانه

و بعد با بچه ها یا مادرشون صحبت کن

گیرم هوای پر زدنم هست،بال کو؟🕊️

استارتر جان تروخدا ببخشید خونمو دزد زده حالا هرچی برده به درک من بدجور ترسیدم و ارامش ندارم و همش استرس دارم و از خونم‌بدم میاد میشه برای ارامش دلم یه صلوات بفرستی اگ فرستادی لایک‌کن منم برات بفرستم ممنون

2740
بدتر نمیشه با خانوادشون حرف بزنم؟میترسم جری تر بشن

شما ناراحتی اونا جری بشن؟دعوا ک ندارید باهم آروم توضیح بده بچه من اذیت شده دوس داره باهاشون دوست باشه اما ب این دلیل ناراحته عب نداره ک

گیرم هوای پر زدنم هست،بال کو؟🕊️