2733
2739

امروز روز خیلی بدی بود تو حموم بودم خاهرم صدام زد گف گوشیت داره زنگ میزنه دوستته گفتم ولش کن اومدم بیرون بش زنگ میزنم بعد ۱۰ دقیقه مامانم درو زد گف دوستت زنگ زده میگه اکانتتو هک کردن داره پیامای زشت میفرسته

من اینجا پاهامو شل شد دیوونه شدم سکته ناقص زدم گوشیو ورداشتم تا دیدم چه بلایی سرم اومده با کف شامپو حوله رو ورداشتم اومدم بیرون موهام پر شامپو بود

رفتم دیدم برا دوستام فامیلام تبلیغ کانالای غیر اخلاقی فرستاده ولی خداروشکر خدا خیلی دوسم داره فقط دوستام پیاماشو سین کرده بودن برا عمو دایی و دختر عمه و خاله دختر خالم دختر عموم زن عموم فرستاده بودن گرفتم زدم پاک کردن برا همه خداروشکر قبل اینکه سین کنن پاک شد ولی برا دوستام رفته بود همه دیدن ۶ تا از دوستام مدام زنگ میزدن تا بم خبر بدن مامانم هم جواب یکیشونو داده بهم گف بخدا امروز حالم خیلی بد شد بعد بطور دلیت اکانت زدم دوباره یه اکانت جدید زدم حالم خیلی بد شد خیِی بد بود هم بدشانسم بین این همه ادم این اتفاق برام افتاده هم خوش شانسم که ابروم نرفته فقط دوستام دیدن اونام درک اینو دارن که هک شدم دمشون گرم بم کمک کردن وگرنه اگ دیر شده بود خیلی بد میشد

خدا باعث و بانیشو نبخشه ببا چرا اینجوری میکنین از بقیه خجالت نمیکشین از خدا بترسین

هک نی خودکار اینجوری شده یکی ادت کرده همچین کانالی اون کاناله مدل این بوده واس مامان منم پیش اومده واس همکاراش پیام رفته بود صیغه یابی زن ۴۴ ساله سفید مجرد فلان😑😂

تو همانی میشوی که می اندیشی!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا منم پیام اومد ولی الکی نوشته بود مامور پستمو و فلان و فلان 

میخواست کارتمو خالی کنه 

بعدش طرف اومد عذرخواهی کرد گفت اکانتمو هک کردن 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2731
برو پلیس فتا شکایت کن

دوستام فقط تونستتن به پی ویش دسترسی پیدا کنن اصن مشخصاتی ازش نداریم اینا خیلی زیاد شدن دو روز پیش دوستم این اتفاق براش افتاد من امروز ظهر این اتفاق برام افتاد الان هم یکی از دوستام دیلیت اکانت کرد نگرانم نکنه باز این اتفاق براش افتاده باشه

برا منم پیام اومد ولی الکی نوشته بود مامور پستمو و فلان و فلان  میخواست کارتمو خالی کنه  ...

کاش این بود ببا پیامای زشت ادم خجالت میکشه تو تنهاییش بخونه من خیس عرق شدم از خجالا از دوستای خدم که همیشه بساط شوخی و مسخره داریم خیلی معذرت خاهی کردم چه برسه به فامیلامون

اکانت اینستای جاری ام بنده خدارو هک کردن بعد پست ها و استوری های خیییییلییی بد میذاشتن

مدام کل فامیل همه زنگ میزدن میگفتن بابا گوشی دست بچه دادی؟

جاری ام میگف بابا این چه حرفیه مگ من چی دارم ک دست بچه باشه بخواد اشتباهی پست کنه 

خیلی بد بود انقد ک شوهرم گوشیمو گرفت نبینم 

2740
اکانت اینستای جاری ام بنده خدارو هک کردن بعد پست ها و استوری های خیییییلییی بد میذاشتن مدام کل فامی ...

همیناس که ادم عصبی میکنه یه سری فامیل که درک ندارن فک میکنن خود طرف اینکارو کرده درحالی که بیگناهه

دوستام فقط تونستتن به پی ویش دسترسی پیدا کنن اصن مشخصاتی ازش نداریم اینا خیلی زیاد شدن دو روز پیش دو ...

اونجا پلیس فتا یک سره اطلاعات میده میگه مشخصاتشو اونوخ میفهمی کیه

😐😐😐

بابام گف یه اکانت پیجی ازش بگیر ببرم شکایت کنم 

میترسم کار دیگه ای بکنن دوباره هکم کنن خدایی نکرده همه گوشیو هک کنن الان داره برا همه اتفاقق میفته 

برنامه ایرانی نصب نکنید هم هک میشه هم از اطلاعات شخصی خودتون جاسوسی میکنه اون اپ

پس اینا که میان میگن واتساپشون هک شده 

و  وضعیت ناجور گذاشتن مشکل از کجاست؟!

چقدر زیبایند  آنان که از ریشه خوبند!
2706