2733
2734
عنوان

دقت کردین بعضی از اونایی ک دختر دارن حالت تدافعی شدید دارن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 62 پست

نه 

ولی شما حساسی 

چون جملاتی که گفتن ایرادی نداره

من از جهتای دیگه مشکل دارم 😐

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من ۳ تا پسر دارم … کاملا این شرایطو داشتم تجربه شو

همش میگن پسر به درد نمیخوره دختر خوبه😑خب اگه واقعا طرز فکرت این بود که صد بار نمیگفتی که،بنظرم اونی که این حرفا رو میزنه داره اعتراف می‌کنه ترجیح میداد بچه ش پسر بشه

اره زیاااااد میبینم.من کلا بچه دوست ندارم ولی اگه یروزی بخوام بچه دار شم فقط پسر میخوام یعنی این حرفو ب هرکی میگم ک دختر داره یکساعت درباره مزایا دختر دار بودن مغز منو میخوره😒

2740
از طرف ما زر نزن ممنون

چقدر تاثیر گذار تر میشد اگه یکم ادب چاشنی کلامتون میکردید 💓

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

یکی ام که بچش دختره و میفهمه شخص مقابلش هم قراره دختر دار بشه ذوق مرگ میشه مثلا جاری همسایه مون جلو خودم به همسایه مون گفت تا باشه از این دخترا اخه همسایه مون ۳ تا دختر داشت این ۴ بود دوست داشت پسر بشه نشد اونم از قصد اون حرفو زد و با خنده خدافظی کرد رفت .. 

چطور میتونی جانب همه حرف بزنی؟

متوجه اشتباهم شدم پاک کردم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
چقدر تاثیر گذار تر میشد اگه یکم ادب چاشنی کلامتون میکردید 💓

دیگه کسی که وقتی یکی دزدیده میشه میگه جن برده چه انتظاری داری زن ۲۸سالتعهه

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
2706