2733
2734
عنوان

خانما میشه لطفا راهنمایی کنید واسه از شیر گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 38 پست
بخوام از شیر بگیرمش غذایی چیزی واسه شبا که بیدار میشه اماده میکنم میذارم که بدم بخوره ،زیاد غذا نمیخ ...

شبا غذا نده دیگه 

میخای از یه چی بگیری و ب ی چی دیگه عادتش بدی

اگه بیدارشد گریه کرد بغلش کن یا بهش آب بده تا دوباره بخابه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ی کوچولو از موهاتو قیچی کن و با چسب بچسبونش ب سینت بعدم بگو ادف شده الکی ام گریه کن دیگه از خودتم می ...

وای اره از مو‌به شدت چندشش میشه ممنونم خیلی راه خوبی گفتی عزیزدلم 

مادرا بچه باید تا چند سالگی شیر بخوره خیلی به شیشه وابسته ست میخام ترکش بدم راه حل بگین مرسی

میگن تا ۲سالگی ولی پسر من ۲۲ماهشه تقریبا ،بخوام تا مرداد هم صبر کنم هوا گرم میشه و خیلی خیلی اذیت میشه وحتی بچه دیدم مریض شده 

چه ترفندی بزنم که بدش بیاد نخوره یه عده میگن زرچوبه بزن رژ لب بزن .نمیدونم چه راهی خوبه واقعا 

من پسرم خیلی شیر میخورد،برام خیلی پیچیده میومد از شیر کرفتنش ولی سیر کوبیدم زدم بهش دیگه نخورد 

من پسرم خیلی شیر میخورد،برام خیلی پیچیده میومد از شیر کرفتنش ولی سیر کوبیدم زدم بهش دیگه نخورد 

راحت بود؟من پسرم میگه صب تا شب دراز بکش فقط من ناخونامو بمکم و نوک س...ه رو دستمالی کنم دیوانم کرده با این حرکتش میخوام از شیر بگیرمش راحت شم 

چرا حالامیخای زود بگیری ،هر چی زود بگیری ظلم کردی در حقش بذار دوسال کامل بخوره

والله نمیدونی به چه بدبختی افتادم یه کارایی میکنه کفرم دراومده میگم زودتر بگیرمش 

استارتر جان تروخدا ببخشید خونمو دزد زده حالا هرچی برده به درک من بدجور ترسیدم و ارامش ندارم و همش استرس دارم و از خونم‌بدم میاد میشه برای ارامش دلم یه صلوات بفرستی اگ فرستادی لایک‌کن منم برات بفرستم ممنون

2706