2737
2739

چهار پنج روزه بدنم کلا لکه های قرمز هست همراه با خارش اولش قرص سیتریزن خوردم خوب نشد امروز رفتم دکتر دوتا آمپول نوشت با قرص هیدروکسی زین و پماد برای خارش،

آمپولامو ظهر زدم یکم گذشت قرمز ها رفع شدن خیلی خوشحال شدم فکر کردم خلاص شدم،

الان میبینم باز بعضی جاهای بدنم داره میزنه بیرون،

دیگه اشکم دراومد خیلی اعصابم به هم ریخته😥

حساسیت دادی 

گرمی هارو حذف کن 

عرق کاسنی خوبه بخور 

خاکشیر بخور 

حتی با یه دستمال تمیز آغشته ب عرق کاسنی کن اروم بزار رو اون قست ها

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کهیر مزمن داری؟

برا من دیروز زده بود، انقد خاروندم متوجه نشدم، یعدا دیدم رو‌پیشونیم و پاهام زخم شده😑

برا من خودش خوب میشه هر بار

🖤💚🇮🇷الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ ما را برای گریه سر آستین بس است...🍂
2731

دوش اب سرد بگیر

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
2740
کهیر مزمن داری؟ برا من دیروز زده بود، انقد خاروندم متوجه نشدم، یعدا دیدم رو‌پیشونیم و پاهام زخم شده ...

اولین باره اینجوری شدم

دیشب تا صبح فقط پاهامو خاروندم

فقط روی پاهامه و بعضی جاهای دستام