2733
2734
عنوان

کیا سن کم از ازدواج کردن و موفقن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 55 پست

ادم درستی انتخاب کنه 

خودم اول اخلاق بعد موقعیت مالی و قیافه طرف رو در نظر گرفتم 

ب نظرم اخلاق خیلی مهمه 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوه 

چه دعوایی بشه 

در کل سن ازدواج به  محل زندگی هر کس و فرهنگ اون مناطق وشرایط خانواده و اقتصاد خانواده و ...خیلی چیزا بستگی داره

نمیشه نسخه کلی پیچید در مورد خوشبختی یا چی

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹#این غدیر با امام زمان 💖# غدیری ام 💖❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤

عزیزان من ازدواج کردم ! 

خیلی خیلی از لحاظ روحی تحت فشارم 

دوست دارم جوری باشم که هیچ وقت دچار اختلاف جدی نشم با همسرم 

از عزیزانی که تو سن پایین ازدواج کردن و خطایی کردن که تجربه شده یا هر چیز دیگه ای راهنمایی خواستم ...

همسرم همه دنیامه 🥰 دلیل حال خوب منه ... بعد کلی سختی بهم رسیدیم و خیلی قدرشو میدونم خیلی برای زندگیمون تلاش می‌کنه ، خودمم دبیرستانی ام و درس میخونم هدفم اینه که دبیر شم آخه همسرنازنینم خیلی دبیر شدن منو دوست داره🤗 عقدیم و به زودی میریم خونه خودمون ، میرم خونه رویاهام که یه خونه نقلی باصفاعه با یه بالکن پر از گل 😍 خیلیم زود می‌خوام مامان شدن رو تجربه کنم اگه دختر باشه بهش آزاد بودن و انسانیت رو یاد میدم اگه پسر باشه مثل باباش باید وفادار و مرد باشه🤩 تو زیباترین داشتنی منی ، باعث حال خوب دلمی ، هرچی هم بهش تهش باز انتخابمی A❤️Z
عشق در نگاه اول ؟😃 مگه رمان هست😂

خب ببین اینجوری بود ک شوهرم همکار بابام بود ، من در محل کارش دیدمش اما همونی بود ک همیشه دنبالش بودم و دوست داشتم همچین ادمی شوهرم باشه ، و اونم نسبت ب من همجین نظری داشت 😂دیگه دوست نشدیم ، یعنی نشد ک بشیم چون زشت بود ، سریع اومد خواستگاری شرایطش اینام همه چی در حد خودم بود 

دختری از آهار🦚

ازدواج موفق با خوبی ها و بدیاشه با سختی ها و آسونیاشه 

من سن کم ازدواج کردم سختی داشتم قطعا ولی خب راحتی هم دارم و میدونم این روند ادامه خواهد داشت،من نمیتونم بگم موووفق چون من تازه تو سال چهارم ازدواجمم و هنوزم عقدمو تا الان هم سر هرموضوعی ب توافق رسیدیم و مشکلات و دلخوری هارو حل کردیم اما روزی ک عروسی کنم و شبانه روز باهاش باشم،وقتی ۱۰ سال ۱۵ سال از ازدواجمون گذشت و ما همچنان مثل الان و چ بسا بهتر از الان بتونیم باهم سازش کنیم اونوقت موفقیم.موفقیت تو ازدواجم ربطی ب سن کمو زیاد نداره همش برمیگرده ب تربیت و مهارت 

بچه باید بچگی کنه، یعنی چی ازدواج🥲

منظورش ۱۸ ۱۹ بوپ

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

۱۸ بودم

الان ۲۶

راضی ام

۲ تا بچه دارم، ارشد دارم

فعلا یجا مصاحبه یه مرحله قبول شدم، تا ببینیم خدا چی بخواد

کارای پژوهشی ام میکنم پاره وقت

سخته، بیشتر باید بدویی، ولی راضی ام

چوت اعاقادم اینه برا راحتی بدنیا نیومدیم

بستگی به هر شخصی داره، نمیشه مطلق نظر داد

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ 
2706