2752
2734
عنوان

چرا زندگی برای کسایی که چهره خوب دارن بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 59 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من منظورم همینهههه😂😂😂😂

من چهرم میگن خوبه ولی اعتماد به نفس و صحبت کردنم خیلی خوبه و خیلی تاثیر گذاره 

نونوایی میرم طرف میاد کمکم نونارو تا میکنه میذاره تو کیسه واسم😂 

رفتم مرغ بخرم موتورو جلو در گذاشته بود نمی شد رد شدم سیصد دفعه پسره عذرخواهی میکرد و ...

من چهرم میگن خوبه ولی اعتماد به نفس و صحبت کردنم خیلی خوبه و خیلی تاثیر گذاره  نونوایی میرم طر ...

اون خجالتی هستی و یک مقداری ردی خودت کار کنی درست میشه منم قبلا همین بودم خیلی بهتر شدم 

یکی از دوستام پوستش سفیده یعنی از من روشنتره البته خب منم گندمیم هروقت که باهمیم بعضی از بچه های مد ...

به منم تو مدرسه میگفتن لبت عین ژل زده هاست خوشگله ولی کلا تاثیری تو دوست یابیم نداشت قیافم

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶
اینروزا اون مدل پسراش پیدا نمیشن مگه دهه شصته😂

دقیقا همسرم دهه شصتیه دیروز ارایش کردم بش گفتم خوب شدم گف ایقد خوشکلی خجالت میکشم نگات کنم با اینکه معمولیم دهه شصتیا سادن😭🤣

دقت کردم یکی بگی زشتی خیلی تاثیر داره ادم باور میکنه واقعا من هنوز که هنوزه یکی از هم کلاسی هام گفت ...

آره ،تاثیر جمله منفی خیلی زیاده ،انگار ماندگاریشم بیشتره ،منم خیلی حرف شنیدم ،از بچگی مدام مقایسه شدم با خواهرم 

همین باعث شده اعتماد به نفس ظاهریم خیلی پایین باشه و اذیت بشم ....میدونی بعضیا هم حسودن ،باید مراقب باشی 

کسی که قیافه خوبی داره در اکثر مواقع اعتماد بنفس بیشتر داره و از نظر روحی چون رضایت از خود داره انرژی های مثبت بیشتری رو به سمت خودش جذب میکنه، انسان چون یه موجودی هست که عاشق زیباییه به صورت غریزی هم جذب زیبایی میشه که در مرحله اول ظاهر زیبا جذب کنندست و بعد بقیه ی ابعاد اخلاقی و رفتاری

پس یه فرد زیبا خود به خود به صورت طبیعی گرایش های مثبت بیشتری به سمتش سوق پیدا میکنه

البته استثنا هم زیاد هست

اما چیزی که عمومیت داره به این صورته 

آره ،تاثیر جمله منفی خیلی زیاده ،انگار ماندگاریشم بیشتره ،منم خیلی حرف شنیدم ،از بچگی مدام مقایسه شد ...

دقیقا تاثیر جمله منفی خیلی زیاده مقایسه هم ادم رو نابود میکنه من بعد این همه سال هنوز یادمههههه

دقیقا تاثیر جمله منفی خیلی زیاده مقایسه هم ادم رو نابود میکنه من بعد این همه سال هنوز یادمههههه

آره مناسفانه یادت نمیره ...برای من که ماشالا آدما نظر میدن بدون اینکه نظرشونو بخوام 

و از یه چیزی هم خیلی بدم میاد اینکه بگن شبیه فلانی هستی 😂جونم درمیاد تا بفهمم کدوم هنرپیشه یا خواننده یا حالا آدم کعروف رو‌میگن 

2706