2733
2734
عنوان

چرا زندگی برای کسایی که چهره خوب دارن بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 59 پست
اصلا اینطور نیست کسی از عملی ها تعریف نمیکنه زیبایی طبیعی مهم 

نمیدونم چرا هیچوقت حتی یه پیشنهادم نداشتم اصلا انگار دیده نمیشه ادم حتی اگه با چهرش هم مشکلی نداشته باشه

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی از دوستام پوستش سفیده یعنی از من روشنتره البته خب منم گندمیم

هروقت که باهمیم بعضی از بچه های مدرسه مون دستشو میگیرن میگه بیا عکس بگیریم شاید اززیبایی تو به ما هم منتقل شد توی عکس

با اینکه من واقعا ازش خوشگلترم ولی چون سفید تره بعضیا فکر میکنن خییلی خوشگله البته نمیگمم که زشته

خیلیا هستن که زیبایی چهره رو توی رنگ پوست سفید میبینن

وقتی بقیه بچه ها دستشو میگیرن و از پیش من میبرنش که باهاش عکس بگیرن خیییلی دلم میشکنه

یه روزی خیلی ناراحت شدم بخدا درحدی که  دیگه گریم گرفت بعدش گفتن چرا گریه میکنی گفتم هیچی فقط یکی از معلما الکی سرم داد زده درحالی که من بخاطر اون رفتارشون داشتم گریه میکردم

ولی فوتبال همه چیز منه                                        دوستان کاربری دست دونفره
اره خب تقلین کردن خوبه اما اگه عکستو ببینی و نقطه مثبت پیدا نکنی خیلی بده 

همه ادما تو چهره شون نقطه مثبت دارن منطقی تر نگاه کن✅️

ای ساربان اهسته ران من میهنم غم دیده است💔               شاری جوانی سنه دلو ژیانی منه👋🥲                                 
قشنگ باشی واقعا خیلی تاثیر داره تا این که معمولی و زشت باشی..

بخدا توکل فامیل همه به زیبایی میشناسنم یه سرتاپیکام بزن ببین که زیبایی مهم نیست باید شانست زیباباشه

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
یچیزی رو تجربه خودمه میگم یمدت همش میگفتم من زشتم میرفتم جلو اینه ارایش کنم میگفتم حللا ک من زشتم چ ...

خیلی جالب بود خیلی 

تو تاپیکای منم هست ،کلا اعتماد به نفسم پایینه ،بعضیا میگن خوشگلی بعضیا هم از چهره م ایراد میگیرن ولی چند روز بود هی خودمو بوس میکردم میگفتم این خوشگله کیه تو آیینه 😂😂بعد خیلی اتفاقی پدرم بعد از سالها که اصلا عادت به دروغ نداره بهم گفت چند روزه دارم میکم چه دختر زیبایی دارم ،تاپیکم زدم از خوشحالی و کلی اون روز شاد بودم ولی کافیه یکی بگه فلان عضو صورتت چرا فلانه ....صدبرابر اون تعریف حالم گرفته میشه

نمیدونم چرا هیچوقت حتی یه پیشنهادم نداشتم اصلا انگار دیده نمیشه ادم حتی اگه با چهرش هم مشکلی نداشته ...

شاید چون خوشگلی میترسن بیان جلو

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍
خیلی جالب بود خیلی  تو تاپیکای منم هست ،کلا اعتماد به نفسم پایینه ،بعضیا میگن خوشگلی بعضیا هم ...

هیچ ادمی بدون زیبایی نیست همونطور ک هیچ ادمی بدون نقص نیست

کسیم چیزی گفت لبخند بزن بگو من که از خودم راضی ام مهم اینع😃✌️

ای ساربان اهسته ران من میهنم غم دیده است💔               شاری جوانی سنه دلو ژیانی منه👋🥲                                 
خیلی جالب بود خیلی  تو تاپیکای منم هست ،کلا اعتماد به نفسم پایینه ،بعضیا میگن خوشگلی بعضیا هم ...

دقت کردم یکی بگی زشتی خیلی تاثیر داره ادم باور میکنه واقعا من هنوز که هنوزه یکی از هم کلاسی هام گفت زشتی یادم نرفته 

2706