2752
2734

کارما خرافات نیست...

بسیار اما حال تعریف ندارم

دوست هم ندارم بگم

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودم یه کتاب زبان دادم به یه نفر که استفاده کنه برای کل ترمش

بعدش دختر داییم یه سبد کتاب از طرف دوستش داد بهم ، کتابا کمک درسی بودن و من پول نداشتم بخرمشون خیلی خوشحال شدم  

2731

خودم هروقت کسیو قضاوت‌ الکی کردم حداکثر تا چند‌ماه بعدش دقیقا همون وضعیت برام پیش اومده..

خود را تنگ در آغوش بگیر و دلخوش به رویای دیگران نباش؛ تو اولین و آخرین انسان در جهانِ خود هستی و با پایان تو جهان نیز به پایان می‌رسد.

یکی از اطافیانمون با رلش کات کرد پسره رفت نشست هرجا گفت که طرف با من بوده و. پیام و عکسشو نشون داد چند روز بعد داداش پسرعه تصادف ناجور کرد با ماشین سنگین هنوز که هنوزه پنج شیش  ماههخوب نشده 

بله دیدم ی نمونه کوچیک 

خواهرم زایمان کرد مادرشوهرش تا ۱ هفته نیومد دیدنش فکر کن نوه اول پسری 

۸ سال بعدش دختر خودش زایمان کرد ۸ روز بچه رو نگه داشتن بیمارستان نتونست بچه دخترشو تا ۸ روز بعد ببینه!!!

یا اگه کار خوبی درحق کسی کردم، فورا یه اتفاق خوب برام پیش اومده

خود را تنگ در آغوش بگیر و دلخوش به رویای دیگران نباش؛ تو اولین و آخرین انسان در جهانِ خود هستی و با پایان تو جهان نیز به پایان می‌رسد.

آره زیاد،بچه بودم تو تصادف دندونای جلو شکستن، هر کی مسخره کرد به سرش اومد، خودم یه نفر تو دلم مسخره کردم بابت سه تا بچه و بچه‌ی ناخواسته، خودم گیرم اومد و الان فکر میکنم چقدر زندگیم باهاش قشنگتره، یکی لرزش دستمو مسخره کرد سرش اومد، 

من دیدم.خواهر شوهر سابقم از من ده سالی بزرگتر بود.من چون خواهر ندارم باهاش خیلی صمیمی بودم.سنم ام کم بود نمیفهمیدم چقدر آدم بدیه و چقدر داره آزارم میده.ببین بلا نموند سرم نیاره.شوهرسابقم هم عین برده بود واسه خواهرش.یعنی این داداشش رو پر میکرد ک زندگی رو بهم جهنم کنن.اگه بخوام تعریف کنم هزارصفحه میشه.وقتی جداشدم حتی دلم نیومد نفرینش کنم چون در حد خواهر بزرگتر بود واسم و نمیتونستم ازش عصبانی باشم.

الان سالها گذشته،جوری بدبخت شدن این خواهر برادر ک حتی فامیلاشون زنگ زدن گفتن حلالشون کن دارن تاوان زجرای تورو پس میدن😐صب تا شب دارن میدوئن ولی همه چیزشون رو از دست دادن،تو هیچی شانس نیاوردن فقط از در و دیوار واسشون بدبختی و بدشانسی بارید

من دیدم.خواهر شوهر سابقم از من ده سالی بزرگتر بود.من چون خواهر ندارم باهاش خیلی صمیمی بودم.سنم ام کم ...

خداکنه شوهرمن وخواهرشوهرم وبرادرشوهرم ک انقدرمنوزجروعذاب دادن هم همین بلاسرشون بیاد.

نمیدونم چرا گاهی خداباقوم الظالمینه استغفرالله هیچیشون نمیشه این منم که بدبختترمیشم زیرظلمهاشون هرروز

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداکنه شوهرمن وخواهرشوهرم وبرادرشوهرم ک انقدرمنوزجروعذاب دادن هم همین بلاسرشون بیاد. نمیدونم چرا ...

اصلا دهن خودتو ب نفرین آلوده نکن.بذار یکم زمان بگذره بعد میبینی چجوری تاوان پس میدن.هیچکس از کارما نمیتونه فرار کنه.منو بیچاره کردن الان بعد یازده سال از بیچارگی قبلشون رو گم کردن،یعنی این خانواده رو میبینم فقط خندم میگیره انقدر دارن بدشانسی میارن،مثل سریال کمدی ها شدن دست رو هرچی میذارن رو سرشون آوار میشه.

حتی هنوزم یه حلالیت از من نمیگیرن عوضش مامانشون صب تا شب منو نفرین میکنه😀😀میگه آه این بچه های منو بدبخت کرد بعد نفرین میکنه😀😀انقد احمق

اصلا دهن خودتو ب نفرین آلوده نکن.بذار یکم زمان بگذره بعد میبینی چجوری تاوان پس میدن.هیچکس از کارما ن ...

آخخخخخ  خداهست وخداهست وخداهست.

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706