2733
2734

من cin2 و cin3 شدم_ hpv ام هم 16 و 18 بود و نوع خطرناک.

عمل مخروطی دهانه رحم کردم 6ماهه پیش.

الان دوباره تست پاپ و اچ پی وی دادم اما جوابش نیومده و نوبت گرفتم برای کولپوسکوپی در بیمارستان آرش.دکتر گفته اگر همه چیز نرمال باشه میتونم باردار شم.

کسی هست تجربه ای این چنین داشته باشه؟ سرطان نمیشه در بدن این شرایط؟

و با این همه مشکل کسی هست باردار شده باشه؟

کسی اطلاعاتی داره؟

ببخشید میشه بگید هزینه عمل مخروط برداریتون چند شد؟ و تو کدوم بیمارستان بودید؟ لطفا اگر امکانش رو دار ...

من توی بیمارستان ارش تشکیل پرونده دادم اما دوروز قبل عمل دستگاهشون توی اتاق عمل خراب شد و گفتن باید برم بیمارستان امام خمینی.البته که خدوروشکر رفتم اونجا چون بیمارستان آرش امکانات بیهوشی نداشت و من خیلی استرس داشتم.توی بیمارستان امام خمینی یه سری خریدم برای عمل ششصد هزارتومان و با دفترچه بابت بستری و عمل حدودا 2تومان شد مهر 99.خصوصی 10تومان میگرفت بیمارستان لاله.ولی خمینی با 2تومان عمل کردم و راضی بودم از عمل و مدت بستری و رفتار پرسنل.بعد عمل هم فورا از جام بلند شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام میخواستم ببینم عمل لیپو انجام دادین من دقیقا مشکلم مثل شماس خم اچ پی وی ۱۶ و۱۸ دارم و هم cin ۲ و‌cin۳ هستم میشه راهنماییم کنین بعدش میشه باردار شد و‌اینکه‌این‌عمل درد داره؟

نه هنوز انجام ندادم هفته دیگه وقت دارم 

انشالا به خوبی انجام میشه🙏🏼🌱 

پیش کدوم دکتر و بیمارستان انجام‌میدین؟ هزینه شم میشه بگین. 

شما مجردین یا متاهل؟، من مجردم. میخوام ببینم برای رضایت عمل چیکار باید بکنم 😔 

میشه بعد از عملتون بیاین اینجا بگین چجوری پیش رفته.

2738
انشالا به خوبی انجام میشه🙏🏼🌱  پیش کدوم دکتر و بیمارستان انجام‌میدین؟ هزینه شم میشه بگین.&nb ...

متاهلم دکترم دکتر موسویه بیمارستان عرفان فردام عمل دارم با ملی استرس برا این عمل فکر نمیکنم که رضایت لازم باشه میگن عمل ساده ایه هزینشم دکتر گفت هفت هشت تومن نمیدونم حالا بیشترو کمترشو 

انشالا به خوبی انجام میشه🙏🏼🌱  پیش کدوم دکتر و بیمارستان انجام‌میدین؟ هزینه شم میشه بگین.&nb ...

عزیزم نگران نباش، رضایت خودت کافیه، بیمارستان دولتی حدود ‌2 تومان و خصوصی حدود ‌9تومن هستش، منم هفته دیگه بیمارستان بهمن پیش دکتر نادره بهتاش عمل لیپ دارن عزیزم، بعدش میام تجربه ام رو میگم حتما 

انشالله به خوبی عمل میکنین و میاین خبرای خوب میدین 🙏🏼❤💚

عزیزم من عملم انجام شد خیلی خوب بود خداروشکر درد ندارم فقط همش خوابم میاد که برا بیهوشیه و اینکه برا عمل رضایت کسی لازم نبود فقط یه همراه لازم داری نسبتشم مهم نیست میتونی با یه دوست بری بستری نداره عمل فقط ۴،۵ ساعت بعد عمل باید بمونی هزینشم برا من که بیمارستان عرفان بودم ۷ تومن شد در کل عمل ساده ایه اصلا نگران نباش 

عزیزم من عملم انجام شد خیلی خوب بود خداروشکر درد ندارم فقط همش خوابم میاد که برا بیهوشیه و اینکه برا ...

چه خوب . خداروشکر 🙏🏼 میدونین چقدر از دهانه رحم برمیدارن به چه ضخامتی؟ و اینکه عملتون چجوری انجام شد، با کارد سرد یا با حلقه الکتریسیته،لیزر؟ چون شنیدم روش های متفاوت داره. دکتر موسوی دکتر خوبیه شما که مریضشون هستین؟ 

عزیزم من عملم انجام شد خیلی خوب بود خداروشکر درد ندارم فقط همش خوابم میاد که برا بیهوشیه و اینکه برا ...

وقت گرفتن از دکتر موسوی سخته؟ چون من تهران نیستم. 

بعد هزینه ی دکتر و بیمارستان جداست یا کلا ۷ تومن شد؟ 

2706