2752
2734
عنوان

معجزه هفته قبل که دلم نیومد نگم بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1970 بازدید | 109 پست
من حاجتم اینه شوهرم الان پیام بده پیش قدم بشه آخه اون کتکم زد عقدم حاجت دیگم اینه پول اون زمین جور ...

اصلا سخت نیس، سه مدل نمازه عزیزم من این مدلشو خوندم چون حاجتم ازدواج و باز شدن بختم بود  حالا اگه میخوای همینو بخونی اینطوریه دوتا دو رکعتیه 

• در رکعت اول، پس از قرائت سوره حمد، صد مرتبه ذکر (وَ اُفَوِّضُ اَمْری اِلَی اللّهِ) را تکرار نمایید.
  •  
  • در رکعت دوم، پس از قرائت سوره حمد، صد مرتبه ذکر (نَصْرَ مِنَ اللّهِ وَ فَتْحٌ قَریبُ) را تکرار کنید.
  •  
  • در رکعت سوم نماز، پس از قرائت سوره حمد، صد مرتبه ذکر (اَلا اِلَی اللّهِ تُصیرُ الْإمُور) را تکرار نمایید.
  •  
  • در رکعت چهارم پس از قرائت سوره حمد، صد مرتبه ذکر (اِنّا فَتَحْنا لَکَ فَتْحاً مُبیِنا) را تکرار کنید.
  •  
  • پس از سلامِ نماز و قبل از صحبت با دیگران، صد مرتبه ذکر (اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبّی وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ) را تکرار نمایید.
  •  

سپس به سجده رفته و حاجات خود را از خداوند متعال درخواست نمایید.

انشاالله خدا شوهرتو هدایت کنه و اگه به صلاحته بهت برگرده عزیزم و سفید بخت بشی، برای خانه دار شدن من در مورد روضه حضرت مسلم شنیدم جواب میده که شنبه ها پخش کنی تو خونه یا مراسم بگیری، میگن برا خانه دار شدن مجربه، انشالله حاجتت روا بشه آبجی❤️ برا محبت بین زن و شوهر هرروز 101 مرتبه یا 1001 مرتبه ذکر یا ودود رو تکرار کن معجزه میکنه

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
عزیزم ممنون❤️❤️🥰🥰🙏🙏 برام دعا کن تاپیک قبلی هام بخون درگیر مشکلی شدن دعام کن ولی قبل همه دعا کرد ...

الهم عجل لولیک الفرج

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی عزیزم انشاالله این لذت نصیب همه بشه و برا ماهم پایدار باشه❤️ من این نماز رو خوندم دو دوتا دورکع ...

بسیار ممنونم💐

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
لطفا منو یادت باشه رفتی کربلا بگو منو زود زود بیاره راستی دفعه اول ک بری هیچی نمیفهمی وقتی برگردی ...

اگر قسمتم باشه و برم چشمممم

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک
محتاجیم به دعا عزیزم انشاالله خداوند حاجت شما هم بده، آقام ابوالفضل العباس چون طعم ناامیدی رو چشبده ...

عزیزم دلم حضرت ابالفضل خیلی ماهه. من خیلی چیزا ازشون دیدم. لطفا تو این مسیر استمرار و مداومت داشته باشید نه بخاطر حاجت بلکه به دیده عشق و می بینم بزودی خیلی چیزا سمتت میاد.

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی