2752
2734
عنوان

اگه بهتون تجاوز بشه و یه پسر در حقتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2526 بازدید | 82 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شاید تو این چند ماه عاشق هم شدن 

نمیدونم ولی حس خوبی نگرفتم 😑

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

واااا 

معلومه که نه میرم ترمیم یا با کسی ازدواج میکنم که این موضوع براش مهم نباشه

یا مثل قیمیها خون خروس میزنم به دستمال و با خودم میرم تو رختخواب

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

بهم تجاوز شده و من بی گناهم چرا باید آبروم بره؟؟ من فقط قربانیم ، چرا آبروی من باید در خطر باشه. یکی دیگه باید بترسه نه من .

کاش این قضیه جا بیفته که کسی که بهش تجاوز شده ابروش نرفته اون متجاوزه که باید رسوا بشه و آبروش بره 

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 

اگه طلاق بده اون مال وثروت پدرتم میکشه بالا ولت میکنه

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

قبول نمیکنم و می رینم بهش

ولی مجبور شم ازدواج کنم میکنم و پدرشو درمیارم جوری وابستش میکنم و بعد ولش میکنم و خرج رو دستش میندازم ک روزی هزار بار بگه کاش ب خودش تجاوز میشد ولی با من آشنا نمیشد 

نه قبول نمیکنم

اون پسر چرا باید جور کار یه نفر دیگه رو بکشه. برو از اون پسر شکایت کن یا به خونوادت بگو ، یا اینکه اگه نمیتونی و شرایطشو نداری لبتو بدوز و به کسی نگو . 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
فداکاری؟ در حقم؟ حالت خوبه؟ این چه جور سوالیه تجاوز کنه میرم تو بوق و کرنا میکنم شرف و ابروشو می ...

قبل از این ک کشت وکشتار راه بندازی بگم اونی ک تجاوز کرد با اون دهقان فداکار  دوتا آدم متفاوتن😂

2706