2737
2734
عنوان

بارداری

85 بازدید | 13 پست

خانما میشه کمکم کنید میخوام اقدام کنم ولی فعلا تنبلی دارم میخوام شرایطو بدونم

اقدامات لازم قبل بارداریتوباردارب چیکار کنم 

خودم چجور باشم سردرگمم نمیدونم چیکار کنم

او،قندِ روزهایِ تلخِ مَـن است...!❤️✨

اول یه دکتر زنان خوب پیدا کن و تحت نظر بل و تمام آزمایش ها رو بگو برات بنویسه مخصوصا ذخیره  تخمدان ...اضافه وزن داری اگه کم کن ... استرس مانع بارداریه ...تا میتونی ریلکس باش

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همچی

من قبلش فقط یخورده گرمیجات خوردم و گرده نخل رو با عسل  هم خودم هم شوهرم هر صبح ی قاشق خوردیم اسپرم رو تقویت میکنه ۱۰روز بعد اقدام دیدم پریود نمیشم رفتم دکتر سونو نوشت گفت تنبلی دارم میخواست دارو بنویسه برام گفتم ک اقدام کردم تقریبا مطمئن بودم با وجود تنبلی باردار نمیشم اما ۱۴روز بعدش بتا مثبت شد حالا شماهم اگه جز تنبلی مشکل دیگه ای نداری اقدام کن مشکل مثل کمر درد یا خرابی دندون یا عفونت واژن من کمر درد داشتم نرفتم دنبالش تو بارداری اذیتم کرد حالا ایشالا بعد بارداری درمانش میکنم

من قبلش فقط یخورده گرمیجات خوردم و گرده نخل رو با عسل  هم خودم هم شوهرم هر صبح ی قاشق خوردیم اس ...

من ۱۷ سالمه 

میدونم زوده ولی تصمیم خودمه دوست دارم دوروز دیگه تولدم ی زندگی دیگه بسازم

راستش کسیو ندارم راهنمایی کنه چیزیم بلد نیستم 

مشکل کمردرد شدید دارم دکتر نرفتم 

تنبلی هم دارم 

بنظرت فردا برم بهداشت اخه بهم گفتن بیا پرونده تشکیل بده

من ۱۷ سالمه  میدونم زوده ولی تصمیم خودمه دوست دارم دوروز دیگه تولدم ی زندگی دیگه بسازم راستش ...

برو تشکیل پرونده بده تو بهداشت

مامانت کجاس پس؟

برای کمردرد هم برو از کمرت عکس بگیر ببین مشکلت چیه من کمردرد نداشتم دوتا عضله هست اطراف ستون فقرات اونا یکم ک سراپا میموندم یا کارای خونه رو انجام می‌دادم بقدرررییی خسته میشدن و یجوری درد میکردن نمیتونستم ادامه بدم باید دراز میکشیدم بعد بارداری ک بهم فشار می اومد دیدم اوضاشون چقدر داغون بوده گفتن شاید عضلاتم کش اومده اما بخاطر بارداری نمیتونستم عکس بگیرم

2740
من ۱۷ سالمه  میدونم زوده ولی تصمیم خودمه دوست دارم دوروز دیگه تولدم ی زندگی دیگه بسازم راستش ...

عزیز دلم🥹🥹گلم مااجای خواهرهاات هرسوالی داشتی بپرس برو دکتر برا کمردرد تنبلی تخمداتت پیش ی دکتر حاذق. متخصص بری بهترم هس انشالله ک ب خوبی نینی دازشی

﮼هیچۍواسم‌مثلِ‌توقشنگ‌نیست دلبر!♥️👩‍❤️‍👨
برو تشکیل پرونده بده تو بهداشت مامانت کجاس پس؟ برای کمردرد هم برو از کمرت عکس بگیر ببین مشکلت چیه ...

مامانم ازدواج کرده گیر زندگیشه 

خیلی خونسردم تا اشهد نخونن بالاسرک دکتر نمیرم 

نشستن و سرپا بودن داغونم کرده

ازمایش و چکاپ بده قبل بارداری مخصوصا تیرویید و کم خونی

شاید عفونت داری ک کمر درد داری 

اول ک‌مطمعن شدی عفونت نداری و ازمایشاتم اکی هست بعد اقدام کن تو این مدت هم  رحم و‌تخمکتو تقویت کن چیزای گرمبخور 

دمنوش بومادران و پنج انگشت از روز پنجم تا چهارده بارداری بخوزر

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻