2752
2734
عنوان

یکسال بیشتره منگی وگیجی سر وحس سنگینی سر دارم...توروخدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 91 پست
عزیزم تو امضات نوشتی سلامتیتو بخاطر عشقت ازدست دادی یعنی بخاطر اون اینجور شدی؟

من چند سال پیشم همینجوری شده بودم یه دعانویس سید خیلی خوبی بود دعا داد بهتر شدم الان اون مرده این مدتم تحت فشار عصبی و استرس بودم باز همون حالت بهم دست داده

میشه واسه رسیدنم به آقای ایکس دعا کنید سلامتیم از دست دادم خیلی مهمه امسال زود ازدواج کنم منم واسه تون صلوات میفرستم💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من چند سال پیشم همینجوری شده بودم یه دعانویس سید خیلی خوبی بود دعا داد بهتر شدم الان اون مرده این مد ...

اونمدت اینجور بودی چندمدت طول کشید خوب شدی؟الان به شدت اونموقع هست؟درودشت میری؟

اونمدت اینجور بودی چندمدت طول کشید خوب شدی؟الان به شدت اونموقع هست؟درودشت میری؟

شدتش زیاد بود ولی در عرض چهارماه خوب شدم الان یکسال شده دیگه واقعا خسته شدم خونه نشینم هیچ جایی نمیتونم برم انگار روی اب و خمیر راه میرم سرم سنگین احساس غش دارم 

میشه واسه رسیدنم به آقای ایکس دعا کنید سلامتیم از دست دادم خیلی مهمه امسال زود ازدواج کنم منم واسه تون صلوات میفرستم💔
اره سفیدم...گرمیجات جدیدا زیاد میخورم

خب گلم اگر گرمی هم زیاد بخوری باز فشار می‌ره بالا و سرگیجه میاره

فشارتو گرفتی ؟

هروقت سرگیجه میگیری سریع برو فشارتو بگیرن

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
اسی من سرم کم بود سنگینی زده به بدنم جون ندارم اصلا بلند شم از سرجام بدنمم انگار گیج و منگ شده😢

منم همینجوری ام گاهی اوقات سرگیجه دارم ولی چیزی ک بیشتر از همه اذیتم میکنه همیشه خستم بدنم بیحاله دوتا ظرف میشورم خسته میشم ، گشاد و تنبل نیستم دراین حد ولی یکساله اینجوری شدم

💤💃🍃
2706