2733
2734

از هم دوریم 

امروز رفته بود سفر یکروزه و شب داشت برمیگشت. گفتم بذارم یکم بگذره بعد زنگ بهش بزنم که نزدیک خونشون باشه و جای خطرناکی نباشه. وسط راه شروع کردم به‌زنگ زدن و گوشیش میگفت خط اشغال است. دقیقا تایمی که باید میرسید خونه بهش زنگ زدم و گوشی بوق خورد 😭😭😭😭😭😭 بعد پیام دادم حوصله پیج و تاب دادن ندارم ولی چرا گوشیت ۱ ساعته مشغوله؟ (دفه های پیش بهم میگفت شب که رانندگی میکنم بهم زنگ نزن که شلوغه جاده) بعد گردن نگرفت که گوشی مشغول بوده و گفت آنتن نمیداده حتما

اسکرین از صفحه تماسش داد که رفیقش ۵دقیقه فقط بهش زنگ زده و تمام . بهم گفت مشگل از گوشیه و با کسی حرف نمیزده😭😭😭😭 بخدا دروغ میگه 😭😭😭آخه فاصله اول شهر تا خونشونم گوشیش مشغول بود 😭😭😭 بچه ها من عقدم و از هم دوریم و دیر به دیر همو میبینیم 😭هیچ کاری نمیتونم بکنم که بفهمم خیانت میکنه یا نه 

توروخدا راهنماییم کنید

بخدا سپردم😭😭😭بعدم بهم گفت من از صبح جون میکنم تو نصفه شب کسشر میگی برام و زر نزن😭😔 

اگه حداقل گردن میگرفت که اره حرف میزده یه چیزی ، نه اینکه بگه نه حرفم نمیزدم😔😭 

اون اگر خیانتم میکنه تو باید این زیرزیرکی بفهمی و جلو بری

پشت تلفن هر چی تو ذهنت گذشته رو گفتی خب معلومه اونم بهت میگه زر نزن😐😐😐چه بی سیاستی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من هیچ اعتمادی به خطوط تلفن و انتن دهی ها نیست.برای من با همسر و غیر همسرم هم پیش اومده.عادیه.سخت میگیری این که نشد دلیل خیانت دختر خوب

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2731

شوهر آشغال منم مچشو امشب گرفتم 

ای خدا خودت مرد خیانتکار فلج کن 

کثافت آشغال گفتم بلاکش کن گفت نمیکنم هر غلطی دوست داری بکن

آشغال حالا خوبه یه معتاد بی پول بدقیافست اگه مالی بود چکار میکرد

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸
2740
به نظر من هیچ اعتمادی به خطوط تلفن و انتن دهی ها نیست.برای من با همسر و غیر همسرم هم پیش اومده.عادیه ...

آخه چطور امکان داره دقیقا تا وقتی رفته زیر پتو گوشی مشغول بوده 😭

به یه چیزی گیر نده دعوا نکن سعی کن با سیاست مدرک جمع کنی الکی قضاوت نکن  شاید راست بگه صحبت نک ...

چحوری آخه از راه دور 

خیلیم همو نمی بینیم 

گوشیشم همین مونده تو شرتش راه ببره

یک مورد مثلا اگه کسی همزمان با شما تماس بگیره و هر دو مشغول زنگ زدن باشین اون مشغول میخوره.یا توی بعضی برنامه ها که باشه مشغول میزنه.یا انتن ضعیف باشه هم میشه

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

شوهرمنم گاهی پیش میاد با همکاراش یا دوستای قدیمیش یکی دوساعت تلفنی حرف میزنن عزیزم اگه فعلا این مورد و دیدی و موردای بیشتری ندیدی شک ب دلت راه نده 

چرا ازهم‌دورید؟

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2706