2752
2734
عنوان

تجربه مرگ فرد عزیز زندگیتون🙂

578 بازدید | 57 پست

بابا بزرگم تو بچگی مامانم و خالم ترک میکنه، می‌ره مسافرت و یه ازدواج دوباره می‌کنه. آخر عمرش وقتی دیگه پول نداشت برگشت، مامانم براش خونه اجاره کرد و مخارجش داد. 

چون نوجوون بودم نمی‌فهمیدم به من ربطی نداره خیلی باهاش دعوا میکردم هر وقت میدیدمش.

وقتی بیمارستان بود نرفتم ببینمش، الان چند ماهه فوت شده. الان یادم میاد وقتی بچه بودم برام از شهرهای دیگه کادو و پشمک و خوراکی می‌فرستاد.

الان چند ماهه درک کردن مرگش موکول کردم به بعد کنکور.

یعنی در طول روز فک میکنم هست نمرده، اذیتش نکردم.

خیلی تو زندگیش اشتباه کرده بود، ولی به من ربطی نداشت، چرا اون حرفارو زدم🙂، چرا نرفتم ببینمش.

دقیقا شبی که گفتن خوب شده از بیمارستان اومد، لحظه ای که پاشو گذاشت توی پله های خونه قلبش وایستاد، جلوی خودم مرد.

کاشکی الان حالت خوب باشه، کاشکی الان کسی گذشته رو نزنه تو سرت، کاشکی الان از عالم و آدم حرف شنوی.🖤

نور خدا که بسته شد به میله و علمی که اثبات نکرد این شکست.

امیدوارم با خودت کنار بیای واقعا تجربه تلخیه

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

تو نکشتیش عمرش تا همین جا بود براش خیرات بده ولی گذشته رو رها کن

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...

الهی بگردم درک میکنم 

منم هی میگم کاش با بابام صمیمی تر بودم 

کاش اون روز که با اصرار برام سیب پوست کند میخوردم 

کاش تنهاش نمیذاشتم 

کاش یکم آدم تر بودم باهاش

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
2731

براش طلب خیر کن خیرات کن قران بخون مرتب بگو خدا بیامرزدش فاتحه بخون  اون دنیا حالش خوبه با دعاها و خیرات شما بهترم میشه و میبخشه خودتم سرزنش نکن جون بودی  اونم الان اینقد غرق اون دنیاس ک ب این دنیا ایشالا دیگه فک نمیککه

براش طلب خیر کن خیرات کن قران بخون مرتب بگو خدا بیامرزدش فاتحه بخون  اون دنیا حالش خوبه با دعاه ...

مرسی عزیزم وقت گذاشتین نوشتین🖤

کاشکی ببخشه، آخه به من بدی نکرد ولی من کردم، بچه بودم کاشکی ببخشه

ببخشید😭🖤

نه عزیزم. من هر شب همین حالو دارم. همش با خاطرات پدر و مادرم سر میکنم همش بهشون فکر میکنم. حاضر بودم تمام عمرمو بدم فقط بتونم یه بار دیگه کل خانوادمو کنار هم داشته باسم. افسوس

نه عزیزم. من هر شب همین حالو دارم. همش با خاطرات پدر و مادرم سر میکنم همش بهشون فکر میکنم. حاضر بودم ...

روحشون شاد🖤 امیدوارم زمان دردشو براتون کمرنگ کنه

من هیچوقت دعوا نمیکنم ولی از همه دوری میکنم چون نمیخوام دعوا پیش بیاد یا حرفی بزنم بعد پشیمون بشم ولی دوری کردن ایا کار بدیه؟ خب نمیتونم تو جمع از خودم دفاع کنم و مورد تمسخر قرار میگیرم ناراحت میشم اعصابم بهم میریزه دکتر اعصاب گفته حایی که ناراحت میشی نرو منم از فامیل دوری میکنم چون واقعا نمیتونم تحملشون کنم 

روحشون شاد🖤 امیدوارم زمان دردشو براتون کمرنگ کنه

عزیزم شما با گذشت زمان دردت کمتر میشه. چون منم مادربزرگ از دست دادم‌پدربزرگ از دست دادم. ولی پدر و مادر یه چیز دیگس. زخم عمیقیه که هرگز خوب نمیشه. برای یه لحظه آعوش مادرم پر پر میزنم. فقط یه بار میشد ببینمشون دستشونو بگیرم.

2706