2737
2739
عنوان

خیلی راحت منوکنارگذاشت

945 بازدید | 12 پست

دوستانی که تاپیک قبلی منوراهنمایی کردن میدونن جریان منوفقط بگم شوهرم بعد۴سال زندگی ازمن بخاطر برادرشوهرموخانوادش گذشت به توصیه دوستان گلم امشب رفتم نشستم کنارش باهاش صحبت کنم که بگم چراناراحتم اون یه برادر نااهل داره اهل هرچیزی که بگین هست وبدبختی زندگی من اینه که باشوهرم شریکن واین شراکتو نمیتونن بهم بزنن بهش گفتم توفرق داری جای اینکه اون مثه توبشه تومثه اون نشوخیلیم اروم اماهمین که بگم شروع کرد دادزدن حالافهمیدم چته میخوای منو بابرادرم بدکنی شراکتمونوبهم بزنی ازتمام خانوادم قیچیم کردی بخدادروغ میگه دهنم بازموند اخرشم گفت کورخوندی من ازاون مردا نیستم فکرکردی بخاطرتوازشون دست میکشم؟کلیم تهدیدم کرد که ینی ازتو میگذرم بجاش...خیلی دلم گرفته دارم به جدایی فکرمیکنم هربارم که بحثمون میشه خانوادش منو ببخشید نادرست میکنن دیگه تحمل ندارم ...

۲۱مردادشروع رژیم👍وزن شروع ۶۴.۵😩وزن الانم۶۲.۴۰۰☺وزن هدف۵۸😁من میتوانمممم😄

سلام عزیزم

خیلی سخته ، میدونم

یه مدت هیچی بهش نگو فقط براش دعا کن 

بزعر اعتمادش جلب بشه برات

اشکال خانواده مرد رو نباید مستقیم بهش گفت مخصوصا اگر حساس هم شده باشه

ان شالله مشکلت حل شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر مردایی که زناشوم میدونن اهل جدایی نیستن و میسوزن و میسازن و خانواده ای واسه حمایت ندارن اینجوری جلوون میدن اگه از روز اول حساب کار دستشون بیاد غلط اضافه نمیکنن یا حداقل زبونشون دیگه دراز نمیشع ...شرمنده رک گفتم...

2728
سلام عزیزم خیلی سخته ، میدونم یه مدت هیچی بهش نگو فقط براش دعا کن  بزعر اعتمادش جلب بشه برات ...

ممنونم ساراجون اماازبس لال بودم این روزم شده خیلی ازادش گذاشتم خودم میدونم

بیشتر مردایی که زناشوم میدونن اهل جدایی نیستن و میسوزن و میسازن و خانواده ای واسه حمایت ندارن اینجور ...

عزیزم نمیدونی من چجوری باخانواده این اقا که پسرعمومم هست ساختم همه کارمم کردن الانم حقمه زیادی بهش اعتمادکردمو پروبال دادم بهش

با دعا کردن حل نمیشع دوست عزیز .اگه میتونی شماره دکتر هلاکویی یکی از بهترین روانشتاساس گیر بیار از ت ...

چه خوب اما فکرنکنم انقدراسون بتونم باایشون ارتباط برقرارکنما کاش بشه اگه بشه عالیههههه

2738

من برنامه هاشو لز یوتیوب گوش میدم یارو یه مشکل داشت تا گفت بلافاصلع ریشه یابی کردو علت و گفت مرده میگفت بخدا 10تا روانشناس رفتم تا به همین نتیجه رسیدن از پشت تلفن چطور تشخیص دادین کلا خیلی صحبتاشم جالبع.