2733
2739
عنوان

توروخدا یه لحظه بیاین

76 بازدید | 13 پست

ماجرا از این قراره که من یه دوستی دارم 

بعضی وقتا خیلی احترامم میزاره بعضی وقتا نه 

رفتارای نقیض داره رابطه مون یه زمانی صمیمی بوده 

ولی الان کمرنگ تر شده ولی با این وجود بعضی وقتا یه احترام کوچولو میزاره 

تولدمم تبریک نگفته 

5 روز دیگه تولدشه بهش تبریک بگم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم
2731
دو قطبیه؟!😅

خیلی نسبت بهم خجالتیه مشکلش نمیدونم جدیدن اینطور شده واقعا نمیشه متوجه شد حالا ادم نسبت بهش باید چه رفتاری داشته باشه بعضی وقتا خوبه بعضی وقتا رفتار بسیار سرد

2740
بنظرم تبریک بگو شاید یه مشکلی داشته یا یادش رفته بهت تبریک بگه تبریک بگو بعدشم یه تیکه کوچولو بنداز ...

ممنون عزیزم لطف کردی 

چون من تفکرم اینه که دنيا ارزش نداره و اینا ولی بازم از دستش بعضی وقتا ناراحت میشم

ممنون عزیزم لطف کردی  چون من تفکرم اینه که دنيا ارزش نداره و اینا ولی بازم از دستش بعضی وقتا ن ...

قربونت 

آره واقعا دنیا ارزش نداره البته تو هم حق داری ناراحت بشی حالا اون نگفت تو بگو شاید تو با تبریک شما خوشحال بشه