2737
2734
عنوان

همسایع روبرییمون...

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 45 پست
بگو خدایا شادی اونها هم هزار برابر کن در کنارش به زندگی ما هم شادی بده  ما هم یه مدت فقط برای ...

قدردان هستم و نگران آینده ی تنهای دخترم نگران اینکه اونم نکنه راه منو پیش بره دوس دارم اون بتونه دوست و رفیق داشته باشه و..

یه معلم مهربونم😍عاشق بچه ها 
فکر نکنم اونام یمونن یکیو پیدا کرده بودم ی مدت حرف زدیم بعد دیدم همش من میرم سمتش دیگه نرفتم کلا انک ...

نه اینجور نیست حالا اون خانم شاید وقت نداشته یا چیز دیگه وگرنه دوستای مومن من خیلی وفادارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ارزوم اینه جای شما باشم معلم بشم 😍 بیخیال بابا هرچی از بقیه دورتر باشی زندگی بهتره بنظرم یکی دوتا دوست صمیمی بسه اصلا رفت امد زیادی خوب نیس با دخترت برو بیرون بچرخ غصه چیو میخوری 

منو بچم مثل شما،همسایمونم فهمیده هر دیقه با حرفاش دلمو میسوزونه 

الهی بگردم🥹🥹من هر وقت سعی کردم با یکی دوس شم پس زده شدم

اونروز تو شهربازی بایکی آشنا شدم شماره دادم و اینا بعدش تس زدم میای جواب نداد

2731
منم ارزوم اینه جای شما باشم معلم بشم 😍 بیخیال بابا هرچی از بقیه دورتر باشی زندگی بهتره بنظرم یکی دو ...

معلم نیستم حتی یکی دوتا دوست صمیمی ام ندارم آخه

نه اینجور نیست حالا اون خانم شاید وقت نداشته یا چیز دیگه وگرنه دوستای مومن من خیلی وفادارند

امتحان میکنم شاید من بلد نیستم ارتباط بگیرم نمیدونم انگاز نحسم

2740
امتحان میکنم شاید من بلد نیستم ارتباط بگیرم نمیدونم انگاز نحسم

معلومه اعتناد به نفس ندارید همین‌خودش شاید باعث فراری دادن دوستان بشه در اداب اجتماعی چند تا نکته باید رعایت‌کنید هیچ وقت مشکلاتتون‌نگید که تحقیر میشید و....

معلم نیستم حتی یکی دوتا دوست صمیمی ام ندارم آخه

اخه زدی معلم فکر کردم معلمی بیخیال بابا الان نمیشه زیاد باکسی رفت امد کرد من با همسایمون اصلا حرفم نمیزنم اصلا منو نمیشناسه رفت بود پشت سرم حرف زده بود 

اخه زدی معلم فکر کردم معلمی بیخیال بابا الان نمیشه زیاد باکسی رفت امد کرد من با همسایمون اصلا حرفم ن ...

قبلا بودم غیر انتفایی بعد ۳سال دوباره اومدم سایت

🥲نه میبینم آخه مردم چقدر در ارتباطن

الهی بگردم🥹🥹من هر وقت سعی کردم با یکی دوس شم پس زده شدم اونروز تو شهربازی بایکی آشنا شدم شماره دا ...

ما رفت و آمد فامیلی نداریم همسایمون یکسره خونشون پر بود از مهمون همش به من میگفت چیکار میکنی تنهایی مریضی چقدر رنگت پریده دو ماه اومدم تکواحدی خداروشکر راحت شدم ،عوضی حالا زنگ میزنه میگه صدات گرفته مریضی خدا لعنتش کنه قطع کردم یکساعت خندیدم😂

معلومه اعتناد به نفس ندارید همین‌خودش شاید باعث فراری دادن دوستان بشه در اداب اجتماعی چند تا نکته با ...

تو زمینه ارتباط گرفتن و اینا صفر صفرم 

اونارو باید ذاتا یاد میگرفتم ک نگرفتم

2706