2737
2734
عنوان

کنکوریا لطفا:))

137 بازدید | 18 پست

از الان از امتحانای نهایی ناامیدم!

مخصوصا دینی که اصن...

دلم میخواد بخونم ولی امروز کلا خواب بودم... تا دوصفحه میخوندم باز خوابم میگرفت. نه واسه اینکه خوابم کافی نبود اتفاقا بود ولی انگار خواب من برای فرار از واقعیته و اینکه درس برام جذاب نیست

خصوصا وقتی دوستامو میبینم... اونا کارشون خیلی درسته

نمیتونمم به انتخاب های گذشتم تا الان فکر نکنم... مدام تو ذهنم میگم اگه فلان کارو میکردم چی میشد...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ببین گذشته رو نمیتونی تغیر بدی ولی الانتو که میتونی 

بلند شو به خودت بگو فقط یه ماه دیگه مونده بعدش تموم میشه

نا امیدم نباش برا دینی ۴ روز وقت بذار روزی ۳ تادرس بخونی اوکیه

کل درسهایی که خوندی تمام .الان فقط و فقط به نهایی بچسب .این ماه اینده با امتحانات نهاییت نتایج تلاشاتو میبینی میدونی که تاثیر قطعی داره و حتی شاید از کنکورم مهمتر 

نباید این فرصتو از دست بدی برای امتحان نهایی یه روز نصفی حداقللل برای هر درسی فرصت داری .قشنگ بخونشون .انتظار نمره بالایی هم داشته باش .انشالله که موفق باشی 

2740
اره از اواخر اردیبهشت... ممنونم 🥰🙏🏻

اگه رشت تجربی هستش

ریاصی تمرین های کتاب و خوب یاد بگیر ، یکی و دو سوال چاشی میدن 

فیزیک ، کلا تمرین های اخر فصل ، همه ی تمرین ها

ببین فیزیک حتی توکنکوزم من دیدم یه چند تایی مشابه سوالای کتاب میاد فقط عدداش فرق کردن ، چه برسه به نهایی 

شیمی دو قسمت داره یه بخش مفهومی یه بخش حل کردنی ، فصل یک راحته البته از مسائلش ممکنه نهایتا دو تا بدن ، من میگم بیشتر رو فصل دو و مخصوصا فصل چهههههارش مانور بده

زیست رو خیلی دوس داشتم ، به نظرم از همه اختصاصی ها راحت تر میدنش و باید متن کتاب رو مفهومی یاد بگیری نه حفظی 

تو کنکورم بری بدی میبینی چقدر شیرینه زیست ، خب بخونی درصد بالارو میگیری

عمومی ها رو هم بگم

اول ادبیات ، اشعار خارج کتاب ، دستور زبان و آرایه خارج از کتاب

عربی هم اگه قواعدش رو خوب یاد بگیری حله ، چون الان تو کنور عمومی ها حدف شدن ، عربی رو نمیاد شبیه متن کتاب بده و ترجمش رو از قبل حفظ باشی ، باید قواعدرو به طور کامل بلد باشی و کلمه ها رو هم حفط باشی

دینی اگه خوب بخونی میتونی ببست بگیری ،آیه ها رو مفهومی بخون

پیامای آیه رو هم بلد باش

این آیع پیامش چی هستش مثلا

زبانم اگه کلاس زبان رفته باشی حله دیگه، اگه هم نرفته باشی سخته🥺🥺البته برای من سخت بود شما رو نمیدونم

خلاصه خوشگلم نگران نباش

بهترین نمره ها رو بگیری انشالله

و بهترین رشته رو قبول بشی

البته همه کنکوری ها انشاالله🤲🤲

اگه رشت تجربی هستش ریاصی تمرین های کتاب و خوب یاد بگیر ، یکی و دو سوال چاشی میدن  فیزیک ، کلا ...

معلومه خیلی سال پیش نهایی دادید

پارسال تو اختصاصیا سخت ترینش زیست بود ص غ هاش خوراک بی دقتی بود حتی خیلی از رتبه های برتر ۲۰ نشدن

ریاضی هم سوال چالشی اصلا نداشت

دینی خوب بخونی میتونی ۲۰ بگیری؟   دینی پارسال چالشی ترین امتحان نهایی بود خیلی ریز طراحی شده بود

ادبیات هم همه چیش از خود کتابه نه خارج کتاب

عربی هم اتفاقا شبیه متن کتاب میدن فقط بعضی وقتا جاهاشو یه کوچولو عوض مبکنن که کسی که فقط حفظ کرده بیوفته تو دام

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
2706