2737
2739
عنوان

چجوری طلاق بگیرم

430 بازدید | 54 پست

۲۴سالمه میترسم ۷ ماه ازدواج کردم دلم می خواد طلاق بگیرم از یه طرف حوصله درگیری‌های مشاور و اینا رو ندارم با بد آدمایی هم سر کار دارم کاس میمردم 

چرا میخای جدا شی

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

دلیلت چیه؟ 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

آخه عزیزم تو که دختر نسل جدیدی 

چرا سنتی ازدواج کردی

چرا با ۱۰سال اختلاف سنی ازدواج کردی

چرا حرف باباتو گوش ندادی و قبولش کردی

با توجه به تاپیکات میتونم بگم که این یارو عاشق یه نفر دیگه اس به زور خانواده اش،اومده بوده خواستگاری 

درک نشدم حریم خصوصی نداره زندگیم دردمو نمی تونم بهش بگم از لحاظ روحی داغونم کرده

ای بابا 🥺خوب حالا عزیزم چرا میترسی بری دنبال طلاق یعنی شوهرت قبول نمیکنه طلاقت بده ؟

از این که  نتونم آخه اونا خیلی پاچه پارن و زرنگن ولی من و بابا مامانم آدمای مضلوم

خب شما قاطی بحث باهاشون نشو

هیچی نگو 

همیشه سرو سنگین رفتار کن 

اجازه دخالت نده توی زندگیت 

بخاطر هیچ و پوچ زندگیتو بهم نزن

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2706