2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعیه استانه تحمل ادم میاد پایین

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731

من اره صدای بلند مکانای شلوغ بدجور اذیتم میکنه حتی سر کلاس استاد درس میده بچه ها بگو بخند میکنن دلم میخواد پاشم خفشون کنم

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

از پچ پچم خیلی بدم میاد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2740
اضطراب یا افسردگی دارین؟؟ خوب نمیشه این موضوع؟

افسردگی 

کم میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی به خاطر اضطرابه این موضوع؟؟میترسم مریضی روانی گرفته  باشم دیگه نتونم پامو بیرون بذارم

آره دقیقا،بعد افسردگی وسواس گرفتی

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.
خب افسردگی اعصاب رو ضعیف میکنه با کوچکترین صدا عصبی میشی

امیدوارم اینجوری باشه  چون دارو میخورم حداقل خوب میشم 

میترسم کلا‌حساس شده باشم دیگه نتونم جایی برم😔😔😔

همه چی گذراست…
2706