2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

عزیزم خانواده همسرم حق مارو زیاد خوردن و اخرشم بدون ی تشکر همشون برعلیه ماشدن و دست ب یکی کردن تا خونه و ماشینمونم بگیرن..ده سال گذشت بیا ببین جطور دارن جواب پس میدن.صبور باش و ب خدا واگزار کن..ابدا هم زبونتو ب نفرین باز نکن

انشاالله هر کی ظلم میکنه و تهمت میزنه و با زبونش بقیه ازار میده خدا بدترین مجازتو بهش بده تا دل همه اروم بگیره که خدای ما بزرگ تر از شماهای که بدون ترسی از خدا این همه ظلم میکنن  

مهم نیست پشت سرمون چی میگن مهم اینه که تو رومون جرعت ندارن حرف بزنن😏
بخدا خیلی ظلم میشه در حق خانواده ام خیلی اونا به این بدبختی چطور از گلوشون پایین میره حق دیگران خدا ...

خداکاری نمیکنه خودت یکاری کن

☘️برای همه خوب باش،آنکه فهمید کنارت میماند،آنکه نفهمید،دیگربرای نفهمیدن دیراست🌹🎋

یه چیزی بگم من ۷ سال صبر کردم و نمی تونستم طرفو ببخشم دیدم هر روز خوشحال تر میشه 

اومدم و تصمیم جدید گرفتم که رها کنم دیدم اون شخص هم بنده خداست و برای خدا عزیزه و این که زندگیش سرشار از نعمته خدا خواسته و اگر بدی کرده چون انسانه و کامل نیس روی این دید تونستم بعد از ۷ سال بالاخره رها کنم

همش میگم کاش زودتر گذشته بودم الکی چند سال را به کام خودم تلخ کردم 

کلا منتطر تاوان نباش خودت اذیت میشی 

درکت میکنم بخدا خیلی سخته خدا هم همینطور دلش به حالشون رحمش نیاد که اونا دلشون از سنگه 

الهی امین واقعا دلشون سنگه منم از خوانواده شوهر دلم خونه که این همه اذیتم کردن بجز شوهرم و پدر شوهرم ،مادر شوهرم از حسادت که اینا پشت من هستن هر روز منو و پسرمو اذیت میکنه 

مهم نیست پشت سرمون چی میگن مهم اینه که تو رومون جرعت ندارن حرف بزنن😏
2706