2733
2739
عنوان

با شاگردام قرار بزارم؟؟

97 بازدید | 17 پست

معلم مدرسه هستم. دوست دارم با چند تاشون برم بیرون. باحالن. کلاس هفتم هستن. 

اینکار رو بکنم به نظرتون؟؟

بشرطی که یکی از مادرا بیاد

به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شرایط سختیه

بنظرم ببرش از طرف مدرسه گردش علمی

چون یزره اون سن شیطونن و شاید اذیت کنن

باز گردش علمی بهتره 

روشون باژ نمیشه

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2731
فک کردم اون قرار رو میگی🤣 از اون معلم پایه ها هستی حتما اگه دانش آموزات اوکین برو ولی خوب مراقب ب ...

باید یکی از مادرا بیاد.

مسئولیت داره

2740
مدرسه نمیبره

خودت ببرشون کلاس خودتونو

میترسم برید و بچها خیلی بی رو بشن باهاتون

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ولشون کن دیوونه ها رو  دهه ۹۰ های خنک و پر رو رو بعدش هزار حرف پشت سرت می زنن عوضی هارو

مگه شما تجربش رو داری؟؟

با دو سه نفرشون میرم.چه حرفی میخوان در بیارن؟؟

مگه شما تجربش رو داری؟؟ با دو سه نفرشون میرم.چه حرفی میخوان در بیارن؟؟

میگم ولشون کن

آرهههه

فقط برای خودت یه درد سر درست می کنی 

تا آخر تابستون درگیرش شی

مامان باباهاشون رو میارن که دختراشون رو برده 

و بلایی که قبلا سرشون آوردن به پای تو می بندن

2706