2752
2734
عنوان

چرا فکر می‌کنید خانواده های تک فرزندی افسرده و بدبختن

| مشاهده متن کامل بحث + 1522 بازدید | 126 پست
چون تبلیغه باید تو دل مادر و پدرهای تک فرزند رو خالی کنن والله بچهدی من تک فرزندی بهترین چیزها بهتری ...

خوب شما هرکاری دوست داری انجام بده من خودم یه دختر شیش ساله دارم تو اقدامم یکی دیگه بیارم کاری هم به کسی ندارم

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون تبلیغه باید تو دل مادر و پدرهای تک فرزند رو خالی کنن والله بچهدی من تک فرزندی بهترین چیزها بهتری ...

خب منم تک فرزند دارم ولی تو دلم خالی نمیشه و با عقلم پیش میرم...

درگیر حرف بقیه نشین ..صلاح ما را اونا که نمیدونن

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من به اونایی که دعوا راه انداختن تک فرزندی بده ندارم ولی خداوکیلی تک فرزندی برای اون بچه سخته  ...

نسل دهه ی شصت الان اکثرا سر ارث و میراث دارن همو میخورن حق خوری میکنن نسل بعدی چی میخواد بشه

به عنوان یه تک فرزند که ازدواج کردم میگم بله واقعا خانواده ی ما چه قبل ازدواجم و چه بعدش به مراتب افسرده تر از خانواده های پر جمعیت تر بود

چند باری کوچیک بودم رفتم خونه دوستام یا خانواده فامیل هامون که دو تا یا بیشتر بچه داشتن رو با زندگی خودمون مقایسه میکردم تفاوت معنی داری داشت 

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب منم تک فرزند دارم ولی تو دلم خالی نمیشه و با عقلم پیش میرم... درگیر حرف بقیه نشین ..صلاح ما را ا ...

منم تک فرزند دارم هرچی میگن بگن ..

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
پسر من تک فرزند خیلی براش ناراحتم هیچ بچه ای دور ما نیست  تنهاست همش با ما بزرگترا بزرگ شد یس ...

خوب شرایط رو براش مهیا کن مهد کلاس کانون پارک در و همسایه قرار نیست چون یه دونه هستش دست رو دست بزاری که بدتر تنها بشه

منم تک فرزند دارم هرچی میگن بگن ..

👌👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
والله من برادرم یه خاطر یه مساله ی جزئی ۵ ساله خونم نیومده دهه شصتی هم هست دلیل نمیشه اخه

خب همه اینجوری نیستن که الان مامان من یه مراسم 500 نفری ببین 500 نفراااا غذا سفارش ندادن خودشو خواهرش درست کردن کمک دستش بودن 

ولی من مطمئنم دراینده واسه هیچ کاری کمک دست ندارم 

مامانم یه مشکلی براش بیش میاد صدتا مشاور داره ولی من قطعا نه

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
نسل دهه ی شصت الان اکثرا سر ارث و میراث دارن همو میخورن حق خوری میکنن نسل بعدی چی میخواد بشه

یسوال برام بیش اومده من اطلاعاتی درمورد ارث و میراث ندارم شرایطش برام بیش نیومده ولی چرا اکثرا سر ارث دعواس؟مگ خانواده ها از قبل تعیین نمیکنن تو وصیت نامه سهم هرکسو؟

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

نمیدونم ولی من خودم یه برادر دارم خیلی هم کاری باهم نداریم ولی یه دوستم تک فرزنده یه جورایی انگار من خواهرشم مخصوصا وقتی یه موضوعی براش پیش میاد یا تنها خونه میمونه سریع زنگ میزنن من برم منم درونگرا نمیتونم زیاد جایی بمونم کلا انگار این خلا داره تو زندگیش  چند دفعه هم از همین دوستمو و بقیه شنیدم که میگن خوبه برادر داری تنها نمیمونی 

به عنوان یه تک فرزند که ازدواج کردم میگم بله واقعا خانواده ی ما چه قبل ازدواجم و چه بعدش به مراتب اف ...

خوب منم فرزندم تک فرزندی مادر دارم خاله دارم قوم و خویش دارم بردمش آوردمش تو محیط های اجتماعی قرارش دادم از خیلی خیلی بچه های چند فرزندی خوشبخت تر بوده دوستاش اومدن خونمون دهنشون باز مونده بود یکی میگه ا پول یکی میگفت ا تختت چقدر بزرگه همه زوم کرده بودن رو اتاق کودک من خوب حالا کدوم بهتره ؟ اونی که همه چیز داره یا اونی که حسرت میکشه یکی میگفت رو تختت تنهایی میخوابی

یسوال برام بیش اومده من اطلاعاتی درمورد ارث و میراث ندارم شرایطش برام بیش نیومده ولی چرا اکثرا سر ار ...

نه اکثرا یا تبعیض قائل میشن یا پسر بزرگه  یا پسر کوچیکه مال و اموال رو تصرف میکنه

چند وقت پیش جایی دعوت شدیم مراسمی بود انقدر برای بچه دار شدن و چند فرزندی تبلیغ کردن ولی روی هیچ کدوممون تاثیر نداشت آدمای عاقل با این حرف ها تصمیم به بچه دار شدن نمیگیرن بچه دار شدن اول پول میخواد بعد اعصاب که دیگه اینا خیلی کمیاب شدن و متاسفانه تبلیغات منفی که دوران کودکی ما برای بچه ها بود الان اثرشو گذاشته همه بچه رو به چشم یه مزاحم میبینن 

اونایی دنبال تبلیغ برای فرزندآوری هستید جای این حرف ها غرهنگش رو درست کنید اونا که ضد فرزندآوری فعالیت رسانه ای میکنن از شما خیلی باهوش تر عمل کردن تا حالا شما جز گفتن بچه های افسرده و تنها چیکار کردید دوتا فیلم عروسی که بچه ها تو جشن جابی بوده که سرگرم شدن و تو دست و پای بقیه نبودن  پخش کردید؟ بچه داشته باشی رزومت کامل باشه بازم شغل رو میدن به اون که بچه کوچیک نداره برای این چیکار کردید 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

خوب نیست واقعا حالا تابزرگ شه ازدواج کنه چقدر تنهایی میکشه بعدشم یعنی ی نفر نباشه ده دیقه زنگ بزنی باهاش صحبت کنی یا خواری برادری ی مهمونی بگیری؟!!!!بنظرم خیلی جالب نیس زندگیشون.

اینو منی میگم که فرزند نهم و آخر ی خانوادم بگم تو رفاهبزرگ شدم ن اتفاقا تو ۲۵ سالگیم سر پیری مادر پدرم هستم ولی همین خواهر برادرا خیلی جاهاکمکم بودن

خب همه اینجوری نیستن که الان مامان من یه مراسم 500 نفری ببین 500 نفراااا غذا سفارش ندادن خودشو خواهر ...

خوب شما هم دایره ی دوستاتو زیاد کن مامانت ۵۰۰ تا قوم و خویش نداره که ارتباط اجتماعیش خوب بوده تونسته دورشون شلوغ کنه

2706