2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه  فک اینقدر؟

آره از اینقدر شروع میشد، باید ویزیت بشی دکتر ببینه که دقیق بگه برای شما چقدر هزینه میبره، بعد یه مبلغیو اول میدی باقیش قسط بندی میشه مثلا هر جلسه ۵۰۰ تا ۱ تومن حتی میپرسن که چقدر میتونی قسط بدی بر همون اساس تقسیمش میکنن

علت عقب‌ماندگی دین نیست،فهم غلط از دین است.
قیمتها همه جا یکی نیست  عکس و اینا از قبل میگیرن واس پرونده با بیمه یه تومن شد  دندونای ...

دقیقا، فقط هزینه ارتودنسی نیست، قبلش باید دندونا ترمیم بشن، هر 6 ماه باید عکس بگیرید  ، یکی هم تو مطب جداگانه میندازن،،، در آخرم پلاک میدن اونم پولش جداست

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
آره از اینقدر شروع میشد، باید ویزیت بشی دکتر ببینه که دقیق بگه برای شما چقدر هزینه میبره، بعد یه مبل ...

خیلی بیشتره، من دو سال پیش انجام دادم، 33 تومن شد، ماهی 2700 میدادم 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
خیلی بیشتره، من دو سال پیش انجام دادم، 33 تومن شد، ماهی 2700 میدادم 

اره عزیزم شما هم درست میگی متاسفانه هر دکتر یه قیمت میده چند عامل هم روی اون قیمتی که میذارن موثره: تخصص یا فوق تخصص بودن پزشک، شهر محل سکونتتون، میزان بهم ریختگی دندان، دستمزد خود پزشک، حتی محل مطب دکتر که بالاشهر باشه یا وسط شهر و خیلی چیزای دیگه به همین خاطره که شما اینقدر میشید و یکی دیگه کمتر یا بیشتر 

شما حتی چند تا دکتر در یک روز برید ویزیت بشید هر کدوم قسمت متفاوتی میگن مثلا یجا به من گفت ۳۵ یکی دیگه گفت ۲۵!

علت عقب‌ماندگی دین نیست،فهم غلط از دین است.
2740
خب اگه ماهی دو میلیون بخوای بدی می‌دونی چند سال طول می‌کشه😂

دوساله میتونی ۵۰ میلیون بدی و اتودنسی هر ماه باید بری برای تعویض و دوسال رو دندونته 

برای هذینه های بالا تر مثلا ۸۰ میلیون بخای بدی نامریی باید ماهانه ۳نیم بدی حتی بیشتر

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
بله

ممنون

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم