2737
2734

الان برام ابلاغ اومده بخاطر وضعیت روحی و روانی زوج درخواست پزشکی قانونی و پذیرفت قاضی 

کسی تجربه داشته روانی بودن و توسط پزشکی قانونی ثابت کنه ؟؟

دادگاه تمکین این کار و برام کرد 

شوهرم دست بزن داشت 

سوالای قاضی از پزشکی قانونی عالیه 😂

هستین بزارم؟ 

لایک

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خانمای عزیز این خواهرتونو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید

توروقران خیلی دلتنگم غریبم تکو تنها تو یه شهر دیگه دور از خانوادم درخواست کار تو افق کوروش شهرخودم دادم دعا کنید برام جوربشه و با همسرم بیایم کرمانشاه برای همیشه کرمانشاه زندگی کنیم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

یکی ک دراز کشیده لایک کنه

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
خانمای عزیز این خواهرتونو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید توروقران خیلی دلتنگم غریبم تکو تنها تو یه شه ...

ان شا الله به حق ابوالفضل عباس خدا دلتون رو شاد کنه🌺

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740
پدرشوهرم که وکیل بود  همیشه تو همه ی دادگاه ها میگفت من و بفرستن پزشکی قانونی ببینن سالمم 😏 ...

واقعا همینطوره👌👌👌

درخواست دوستی 🚫  گفتند ایام جوانی چه قشنگ است! غم هاو شب و شاپرکش قسمت ما شد...
ان شا الله به حق ابوالفضل عباس خدا دلتون رو شاد کنه🌺

خدا برات جبران میکنه اگه با دعات در حق من هروز دعا کنی مطمن باش خدا جبران میکنه اگه بدونی چقد سختمه هروز برام دعا میکنی

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
خانمای عزیز این خواهرتونو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید توروقران خیلی دلتنگم غریبم تکو تنها تو یه شه ...

برات دعاکردم مشکلت حل بشه بری شهرتون چون خودمم غریبم درکت میکنم توهم برامن دعاکن خیلی گرفتارم

2706