2752
2734

یه پیر زن بود خیلی پیر بود فقط یه پسر داشت پسرشم میرفت سرکار من نمیشناختمش ولی یه روز که خواهرم خونه اجاره کرده بود محله خلوتی بود خواستم برم مدرسه دیدم یه پیرزن تو کوچه خورده زمین عصاش هم افتاده 

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندانم در پناه حق برای سلامتیشون صلوات بفرستید💗💗💗

منم سیزده سالم بود رفتم جلو گفت دخترم برو پسرمو صدا کن تو مغازه میمونه منم گفتم خونت کجاس نشونم داد نزدیک بود مثه پر کاه بود زیر بغلشو گرفتم و بردم خونش تو مسیر تا خونه داشت دعای خیر برام میکرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بردم تو رخت خوابش که تو هال پهن شده بود دراز که کشید پسرش اومد داخل بچه ها تقریبا با اون سنم یه مرد میانسال برام تعظیم کرده بود انقدر ازم تشکر کرد که مامانشو اوردم داخل

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تپش قلب گرفتم

اتفاق بدی برات نیفتاده باشه

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
تپش قلب گرفتم اتفاق بدی برات نیفتاده باشه

نه اصلا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مواظب باش گاهی این چیزها طبق نقشه اس

الان ۱۱سال گذشته 

1
5
10
15
20
25
30
35
40