2733
2734
عنوان

کسی هست علاقه داشته باشه بره قبرستان

| مشاهده متن کامل بحث + 3109 بازدید | 179 پست

بچه رو نمی برن اونجا 

قبرستان مرکز انرژی منفی 

اجنه اونجا رفت و آمد می کنه 

واقعا ک چ بی فکری

نوشته روی قبر هم نباید خوند ضعف حافظه و فراموشی می یاره حدیث داریم در این مورد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقاااا نباید سر قبرهای قدیمی بری قبرستون کلا جادو جمبل زیادهست بلاخص سمت قدیمی ها میگن وقتی بری اونسمت ب شما میفته نحسیش یااینکه ازما بهترون اونجا هستن وبلاخص بچت کوچیک اونو اذیت میکنن

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
اشتباهه مخصوصا اگ از کربلا خریدید.بدید بره ادم پیش بیکفن کفن نمیخره از ادب به دوره💔

وا این حرفا چیه؟؟

خیلی ها آرزوشونه از کربلا کفن بخرن و همه جاشم میفروشن 

فک نمیکنم امام حسین ع ناراحت بشن

خدایا دوستت دارمممم ❣❣
2731
یه قسمتش هست. خیلی سرسبزه   قدم ب قدم درخت توت و بوته‌ای گل سرخ کاشتن خیلی جالبه

من این محیطارو دوس دارم

میرم سر قبر بستگانم از خاطراتی ک باهاشون داشتم براشون میگم

میشینم باهاسون درد دل میکنم

کلی باهاش تعریف میکنم

کلی گریه میکنم و برمیگردم

الان میگن دیوونس ولی واقعا ارومم میکنه

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

لطفا بچه رو با خودت نبر 

من خاطره خیلی بدی از قبرستون دارم حتی با اینکه خیلی بچه بودم هنوز یادم نرفته

احتمالا وقتی ، از درد میوفتی رو زانوت من خیلی دور از توعم ، روی زانوی خودم.💙🪼 https://t.me/FaalHoosh_bot?start=1159340394
نرم پس....باید مقابله کنم با میلم

مزار شهدا برید زیادم برید بچه اتو با سبک زندگی شهدا آشنا کنید .حستون قابل درکه ولی شما باید خودتون رو دوست داشته باشید.علت حس ناکافی بودن در درونتون چیه؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2740
علتشو گفتم دقت اگ کرده باشید

بله متوجه شدم 

من فکر کردم مثل مامانم میگین 

آخه اون میگه وقتی زود برای خودت کفن و قبر بخری عمرت زود تموم میشه

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
اتفاقاااا نباید سر قبرهای قدیمی بری قبرستون کلا جادو جمبل زیادهست بلاخص سمت قدیمی ها میگن وقتی بری ا ...

مرسی بابت کامنتت.  اره دیگ نمی‌رم عزیزم 

میدونم خوب نیس 

برای همین نگران شدم و تاپیک زدم 

ببین گلم بتونی این کار و ترک کنی خیلی عالی میشه مخصوصا تو این زمان که قبرستون شده جای دفن کردن طلسم های که پر از موکل و اجنه شیطانی هستن میری اونجا پر از انرژی منفی است بچه آسیب می‌بیند به مرور و اونا هم از شما انرژی میگیرن کم کم افسردگی و نا امیدی و .. میشه تو زندگی مزار شهدا اگه بتونین برین تو قبرستونها خیلی بهتره اونجا پر از انرژی مثبته 

بله.اخیرا سخنرانی گوش دادم میگفتن.بازم سرچ کنید

ولی من روایت شنیدم هر مومنی باید کفن داشته باشه هر جمعه هم ثواب داره که تو کفنش بخابه برای یاداوری مرگ

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟

قبرستان رفتن اشکالی نداره ولی روی قبرها را نخون شنیم حافظه را ضعیف میکنه و کراهت داره البته دلیل علمی‌ را نمیدونم، فقط بشین یه جا و تا میتونی حمد و سوره بخون براشون و برو و بیشتر از هفته ای یک یا دو بار نرو، برای روحیه زن خوب نیست

نمیخوام بترسونمت ولی تنها هم تو قبرستان قدیمی نباش

چه امنیتی و چه ماورائی... تو اتاقک ها هم نرو

برای روحیات هم پیاده روی کن و برو پارک چون دیدن آب و سبزه حالت روحیات را بهتر میکنه واسه پسرتم بهتره

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
2706