2737
2739

من هفده سالمه قرار بود بینیمو عمل کنم امسال البته دکتر گفت صفحه رشدت بسته شده و میتونی عمل کنی این دکتر کارش خیلی خوبه و مناسب میگیره ۶۰تومن منم مامانم یک ماهه رفته خونه مامانبزرگم چون مریضه و کسی کنارش نیست منم با خالم رفته بودم دکتر خواستم زرنگی کنم به بابام گفتم دکتر گفته ۸۰میلیون که اون۲۰تومنو لباس بخرم نمیاد که کمد منو بگرده بابام مامانم هم بفهمه چیزی نمیگه چون خودش خیلی از این کارا می‌کنه می‌ره فیبرز می‌کنه با تخفیف ۱/۵تومن به بابام میگه سه تومن حالا بابام واقعا نمی‌دونم از کجا فهمیده اون دکتر برای عمل ۶۰م میگیره امروز چقدر منو دعوا کرده که تو دروغ گویی تو بچه خودخواهی هستی عین خاله هاتی بابای من از خاله هام خوشش نمیاد بهم‌ میگه تو معلوم نیست ذهنت کجا داره پرواز می‌کنه پنچاه میلیون پارسال دادم ارتودنسی کردی منم گفتم همه اینا وظیفته بخدا دوستام همشون عید رفتن مسافرت های گرون بعد اینا منو هیچ جا نبردن همشون آیفون دارن من شیائومی خودشم بابام فقط خرج مامانم می‌کنه سیب میاره از باغ اول میده مامانم بخوره بعد ما .واسه اون خونه زده به نامش بهش گفتم برا منم روز دختر دستبند بگیر با مسخره میگه به خاطر کدوم اخلاق خوبت خودشم داره ها ولی خرج من نمیکنه 

متولد ۸۶هستم اندازه ۹۰ساله ها میفهمم 

بابات پولداره؟ 

چرا با مامانت رقابت داری؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

حق با باباته

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706