2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سه و۵۰دقیقه دیگه وقتی اذان عصرداد

خیلی هم خوبه من که بیرون بودم اذان عصر رو دادن دیگه ساعت 5 و 30 دقیقه اومدم خونه اول رفتم دست نماز گرفتم سریع عصر رو خوندم الانم اذان  مغرب شده می خوام سریع بخونم تا قضا نشده 

خیلی هم خوبه من که بیرون بودم اذان عصر رو دادن دیگه ساعت 5 و 30 دقیقه اومدم خونه اول رفتم دست نماز گ ...

خوب خوبه ...

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
کسی هم میدونه که شما جدا جدا می خونید 

بله مادرشوهرم اونم میگفت سنی هااینجورین عربستان اونجوریه ..منم هیچی نگفتم ..به کارم ادامه میدم 

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
2706