2733
2734
عنوان

کیا اقدامن بیاین حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 80 پست
نمیدونی تا چندروز بعد باید پریودبشیم

نه والا اگه نشدی یه آزمایش بده

در مورد مودی بودن خردادیا همینو بگم که ، شب موهامو چهل گیس کردم که وقتی بیدار شدم یه موی فر ناناز داشته باشم ولی فرداش موهامو باز کردم و اتو کشیدم😃فحش ندیناااا....    (یه چیزی 🤭 اگه یوتیوب دارین کانال shinenshid رو دنبال کنین و حمایت کنین خیلی خفنن خودم تازه پیداشون کردم ) هی تو  نبینم از امضام سو استفاده کنیاااا                                                                                           گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

امروز روژان خودکاری زدم‌منفی بود میخام فردا برم آزمایش..مطمئن که شدم‌منفیه خودم و ببندم به زعفرون ...

ان شالله که هستی منم امروز روژان زدم پنج روز مونده به موعدم انقد ناراحت و ناامید شدم که نگو.  

ان شالله که هستی منم امروز روژان زدم پنج روز مونده به موعدم انقد ناراحت و ناامید شدم که نگو. &n ...

منم روژان زدم غروب ولی بغل تی یه نقطه قرمز شده ولی خطو کامل نکرده!

الهی به زودی خبر بارداریتو بهم بدی☺️

ان شاءالله😍

ممنونم مهربون و همچنین برای شما و همه ی چشم انتظارا🥺💔

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
نمیدونم خیلی تنهام از اول بارداریم مادرم فوت شد بعد اون خیلی تنها شدم ۸ ماه خونه نشستم همه سرمایه و ...

ای خدا💔

خدامادرتو بیامرزه

کار شوهرت چیه بچت دختره یا پسر؟

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
ان شاءالله😍  ممنونم مهربون و همچنین برای شما و همه ی چشم انتظارا🥺💔

قربونت متشکرم 🥰

الهی خدا به همه چشم انتظارا نی نی سالم و صالح عطا کنه🤲 میشه برای اینکه منم مامان بشم صلوات مهمونم کنی؟ 💓
2706