2733
2734
عنوان

کیا اقدامن بیاین حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من 5 ساله منتظرم😔

منم🥲

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
بی بی چک نزدی 

امروز روژان خودکاری زدم‌منفی بود

میخام فردا برم آزمایش..مطمئن که شدم‌منفیه

خودم و ببندم به زعفرون اینا...روز ۴۰ سیکلمه فردا

اما دعا کن معجزه شده باشه...و باردار باشم😭🥹❤️

اللهم بارک لمولانا صاحب العصر و الزمان💚🌱
انشاالله به زودی مامان بشی عزیزم

ان شاءالله قسمت همه ی منتظرا🌸

الهی خدا به همه چشم انتظارا نی نی سالم و صالح عطا کنه🤲 میشه برای اینکه منم مامان بشم صلوات مهمونم کنی؟ 💓
بیا بغلم

🫂❤️

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2706