2737
2739

کلا آدم تنهایی ام و همیشه یا توی گوشی یا کارای دیگه

فکر میکردم اگه ازدواج کنم همه چی درست میشه

ولی نشد همسرم همش کار داره و برام وقت نمیذاره هفته ای یه بار همو میبینیم

پیام میدم دیر سین میکنه 

با حرفای نرم و عاشقانه میخواد خامم کنه و رفتاراشو توجیه اما دیگه باهاش قهرم

تو خونه هم با مامانم زیاد صمیمی نیستم و کلا حرف زیاد نمیزنیم 

با دوستامم نمیتونم برم بیرون چون آقا خوشش نمیاد

افتخار کن اما برتر ندون......هیچ قومیت و کشوری به قومیت و کشور دیگه برتری نداره همه انسان هستیم همون دوتا چشم و ابرو یه دونه دهن و بینی و صورت و کله و مغز و دست و پا و بدن رو داریم پس هیچ فرقی باهم نداریم.........اگه تازه اومدی از الان بدون اینجا پره از آدمای سطحی نگر و عقده ای که کارشون بی احترامی و قضاوته(دیدم که میگم).........اینطور که میبینم انگار توی این سایت هیچکس از قشر معمولی جامعه نیست همه پولدارن و زندگی لوکسی دارن(پس کجا هستن اونایی که دائما از وضع اقتصادی گله میکردن).......به هیچ وجه توی تاپیک های عقیدتی شرکت نکن چون بدجوری بهت بی احترامی میکنن انگار که میخوان بگن چرا باور و عقیدت اینه بیا و مثل ما شو.......‌.‌اینجا همه از تاپیک هایی که ناراحتی همه توش موج میزنه پیروی و پربازدیدش میکنن و وقتی یکی از خوشی هاش میگه میگن اومدی پز بدی؟.......وهزاران مورد دیگر.........اگر اومدی توی این سایت باید بدونی که یه دنیای خطرناک و بی رحمه باید خیلی مواظب باشی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چقدر مثل منی تو،، باهم همدردیم🥺

واقعا توی کل عمرم کسی درکم نکرد اینم از همسری که انتخاب کردم!

افتخار کن اما برتر ندون......هیچ قومیت و کشوری به قومیت و کشور دیگه برتری نداره همه انسان هستیم همون دوتا چشم و ابرو یه دونه دهن و بینی و صورت و کله و مغز و دست و پا و بدن رو داریم پس هیچ فرقی باهم نداریم.........اگه تازه اومدی از الان بدون اینجا پره از آدمای سطحی نگر و عقده ای که کارشون بی احترامی و قضاوته(دیدم که میگم).........اینطور که میبینم انگار توی این سایت هیچکس از قشر معمولی جامعه نیست همه پولدارن و زندگی لوکسی دارن(پس کجا هستن اونایی که دائما از وضع اقتصادی گله میکردن).......به هیچ وجه توی تاپیک های عقیدتی شرکت نکن چون بدجوری بهت بی احترامی میکنن انگار که میخوان بگن چرا باور و عقیدت اینه بیا و مثل ما شو.......‌.‌اینجا همه از تاپیک هایی که ناراحتی همه توش موج میزنه پیروی و پربازدیدش میکنن و وقتی یکی از خوشی هاش میگه میگن اومدی پز بدی؟.......وهزاران مورد دیگر.........اگر اومدی توی این سایت باید بدونی که یه دنیای خطرناک و بی رحمه باید خیلی مواظب باشی
واقعا توی کل عمرم کسی درکم نکرد اینم از همسری که انتخاب کردم!

منم همسرم و خودم انتخاب کردم که مثلا باهاش از تنهایی در بیام و بشه مونسم، اونم یا نیس یا خوابه یا تو گوشی

اینم شد مونس ما😔

منم خیلی تنهام دوستی هم ندارم، امروز بعد مدتها با یکی از دوستام که یه دوسالی بود ندیده بودمش قرار گذاشتیم ولی انقدر سرد برخورد کرد اصلا پشمون شدم، انگار زورش کرده بودن، بدتر حالم گرفته شد😞